TJ Jablonné nad Orlicí - Novinky: 13.05 Jablonné 16:0 Semanín(8:0)

Góly
5",10",36",40" a 53" Moravec,15",45",52" a 54" Kolesnyk,2",35" a 38" Kyllar,20" a 48" Hebr,28" a 33" Machačný

Rozhodčí: Hejl

Diváků: 50

Na domácím trávníku jsme v neděli přivítali celek Semanína.Ten přijel pouze s devíti hráči bez možnosti střídání a víceméně s mladšími ročníky a tak bylo otázkou,jak k utkání přistoupí naši hráči.I naše sestava doznala změn,ať už avizovaných minulý týden,tak i vynucených vinou absencí některých hráčů.Od úvodních minut jsme diktovali tempo hry,byli jsme aktivní a vytvořené šance jsme dokázali zužitkovat v branky.Spíše jsme hráli po pravé straně,odkud Pišťáček zásoboval své spoluhráče přesnými centry.Skore se měnilo už ve druhé minutě zásluhou Kyllara.Pak se dvakrát v rychlím sledu prosadil Moravec.Pak byl úspěšný Kolesnyk a v minutě dvacáté to bylo už 5:0,když Hebr,tuto neděli útočník,proměnil pokutový kop.Ještě do poločasu jsme přidali další tři goly díky pohotovosti Machačného a Kyllara.Po změně stran jsme neupustili od aktivní hry a skore narůstalo.Třikrát se ve druhé půli prosadili Moravec a Kolesnyk,po jedné brance přidali Kyllar a Hebr a skore se zastavilo na 16ti golech.Příští týden hrajeme opět doma,20.5 od 9.00 s Vraclaví.

Pospíšil-Beneš,Baláš,Trejtnar-Pišťáček,Kyllar,Kolesnyk-Lesák,Moravec(Machačný,Hebr)

Zpracoval: Martin Štusák