TJ Jablonné nad Orlicí - Novinky: 20.05 Jablonné 11:0 Vraclav(6:0)

20.05 Jablonné 11:0 Vraclav(6:0)
napsal:admin
Góly
1"vlastní,9",14" a 19" Moravec,23",30" a 51" Petrjánoš,40" a 63" Baláš,36" Kyllar,68" Pospíšil

Rozhodčí: Fogl

Diváků: 30

Průběh:
Po týdnu jsme se představili opět na domácím trávníku.Soupeřem nám byl celek Vraclavi.Stejně jako minulý týden,i tuto neděli jsme měli utkání pod kontrolou a až na situaci ze třetí minuty,kdy musel Pospíšil vyrážet golovou střelu na roh,jsme hosty prakticky k ničemu nepustili.Vedli jsme od 1".kdy si hosté neštastně srazili míč do vlastní branky.Do 20" se třikrát prosadil Moravec,když zachoval v koncovce chladnou hlavu.Ještě do poločasu přidal dva goly Petrjánoš,zvláště jeho druhá trefa byla krásně vypracovaná dvojicí Pišťáček-Baláš.Druhý poločas začal golovou trefou Kyllara.V 40" jsme zahráli roh na krátko a Moravcova přihrávka našla přesně Baláše-8:0.Svůj třetí gol v zápase si připsal Petrjánoš v 51".Poté jsme přidali ještě dvě branky.Nejprve Baláš po centru Trejtnara efektní patičkou zády k brance poslal míč přesně k tyči.Poslední gol vstřelil Pospíšil,když proměnil penaltu po faulu na Daavu.Hosté porážku těžko ,,kousali",po utkání byli značně rozladěni jak hráči,tak trenér.Jaký rozdíl oproti minulému utkání se Semanínem,jehož hráči a vedení i přes vysokou prohru vystupovali slušně.

Sestava

Pospíšil-Beneš,Baláš,Trejtnar-Chuuluntsetseg,Kyllar,Pišťáček-Petrjánoš,Moravec(Voznický,Kubelka)

Zpracoval: Martin Štusák

Komentáře
Zatím nikdo nekomentoval.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Následující zápasy
SampLanškroun B-Jablonné
Muži
19.08.17:00
SampPardubičky-Jablonné
Dorost
18.08.10:15
SampJablonné-Sloupnice
Starší žáci
09.09.09:00
SampDlouhonovice-Jablonné-
Mladší žáci
09.09. 10.00
Sampsezona ukončena
Starší přípravka
xx.xx. yy:yy
Sampsezona ukončena
Mladší přípravka
xx.xx. yy:yy
V měsíci SRPEN slaví narozeniny
Blahopřejeme!

Radek Černohorský
Matěj Černohous
Jan Pospíšil
Marek Tlachač
Jan Uher
Vojtěch Žofka
Tabulky - muži a dorost
STAVONA I B třída sk.B
# Tým B
1. Semanín 3
2. FC Jiskra 3
3. Libchavy 3
4. D.Újezd,,B" 3
5. Pomezí 3
6. Tatenice 3
7. Sloupnice 2
8. Lanškroun,,B" 1
9. Jablonné 0
10. Řetová 0
11. Žichlínek 0
12. M.Třebová,,B" 0
13. Opatovec 0
14. Janov 11
SELECT Krajský přebor
# Tým B
1. Choceň 3
2. Prosetín 3
3. Libchavy 3
4. Lanškroun 3
5. M.Třebová 3
6. Slatiňany 3
7. Letohrad 3
8. Jablonné 0
9. Hlinsko 0
10. Pardubičky 0
11. Litomyšl 0
12. Holice 0
13. Přelouč 0
14. Polička 0