TJ Jablonné nad Orlicí - Novinky: 14.06 Jablonné 3:0 Rudoltice(0:0)

Góly
39" Moravec,60" Chuluuntsetseg,64" Kyllar

Rozhodčí: Šimko

Diváků: 30

V dohrávaném utkání jsme na domácím trávníku přivítali celek Rudoltic,který pro náš tým představoval v celé sezoně největšího protivníka.Vyjma zápasů s námi nepoznali přemožitele,zápasy s nimi byly vždy vyrovnané a rozhodovaly maličkosti.Nejinak tomu bylo i tento čtvrtek.Nakonec jsme zvítězili 3:0 a paradoxem v celé sezoně je fakt,že právě Rudoltice nám nevstřelili ani jednu branku.Měření sil s tímto soupeřem vyznělo v náš prospěch s bilancí 4 zápasy.4 výhry,skore 11:0.Ale zpět k samotnému utkání.V průběhu první půle jsme byli lepším týmem,ale v koncovce jsme byli nepřesní.V rozehrávce chyběl klid a ani standartní situace nebyly naší silnou stránkou.Navíc v zadních řadách jsme často chybovali a soupeři nabízeli příležitosti a hra tak byla velmi nervozní.V 30" se běžel od poloviny hřiště na branku Petrjánoš,ovšem byl zastaven hvizdem sudího pro domnělý přestupek,který už rozhodčí nemohl vzít zpět a omluvným gestem poločas skončil.Po obrátce jsme se ujali brzo vedení,když důraz Petrjánoše využil Moravec a umístěnou střelou otevřel skore.Hodně se zlepšila hra krajních záložníků a tím přicházely šance.Hosté měli ovšem v brance výborného golmana.Na druhé straně hosté zahrávali tr.kop,po zmatcích v pokutovém území sudí nařizuje penaltu.Rudoltického hráče Pospíšil ovšem vychytal a držel tak naši naději na výhru.Stejně tak o chvíli později,když reflexivně vyrazil tvrdou střelu na roh.V 60" Petrjánoš nevypustil souboj s brankářem,odražený míč poslal ,,Dava" obloučkem do sítě-2:0.Stejný hráč byl potom faulován a penalta se kopala i na druhé straně.Kyllar ji se štěstím proměnil a hru tím úplně zklidnil.Hosté již neměli sílu s utkáním nic udělat.Po závěrečném hvizdu byla týmu z rukou předsedy OFS předán pohár a medaile pro vítěze okresního přeboru.Nicméně náš tým ještě čeká poslední zápas,který se odehraje v Semaníně 16.6. od 10.30 a bylo by dobré zakončit sezonu vítězně.

Pospíšil-Baláš,Kolesnyk,Trejtnar-Chuluuntsetseg,Kyllar,Pišťáček-Petrjánoš,Moravec