28.07 Jablonné 0:11 M.Třebová(0:9)
napsal:admin
Góly


Rozhodčí: Lukes
Diváků: 150

Průběh:
Pohárový los určil,že do Jablonného přijel účastník KP,celek Moravské Třebové.Očekávaný rozdíl v kvalitě kádru se dal předpokládat,navíc našemu mužstvu chybělo hned několik stabilních hráčů.Soupisku tak doplnili dorostenci,pro které to bylo první seznámení s dospělým fotbalem.A není to určitě tak,že výsledek jde právě za mladými hráči.To v žádném případě.Dorosteneckému brankáři debut naše obrana vůbec neulehčila a hráči do pole šli na plac v průběhu druhého poločasu,kdy skore již bylo 0:9.Výsledek je nakonec takový jaký je.Průběh utkání ukázal rozdíl ve kvalitě,rychlosti i herní vyspělosti.Hosté byli jasně lepším týmem,což prokazovali od úvodních minut.V 10" to bylo již 0:3,po půlhodině 0:6 a jak rychle zápas golově začal,tak i rychle skončil,když v rozmezí 40"-44" přidali hosté branky číslo .7,8,9.Po změně stran to již bylo o poznání lepší,hosté již nebyli v koncovce tak úspěšní jako v půli první.Konečné skore 0:11.Říká se,že na podobné zápasy se má rychle zapomenout.Ale na druhou stranu-možná by bylo dobře,kdyby si na něj hráči občas a vzpomněli vzali si z něj ponaučení.Mistrovská utkání budou zcela určitě jiná.To první odehrajeme na domácím hřišti 12.8. od 17.00 s celkem Tatenic.

Sestava
Šilar - J.Uher(66" Fogl),Kuvik(18" M.Uher),Prokopec-Štruml-Filip,Krejsa,Chládek,Křivohlávek(81" Mikula)-Pecháček(61" Barnet),Kashalupa(46" Vaníček)


Zpracoval: Martin Štusák

Komentáře
Zatím nikdo nekomentoval.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Následující zápasy
SampJablonné-FC Jiskra 2008
Muži
28.04.16:30
SampJablonné-Polička
Dorost
28.04.14:00
SampSruby-Jablonné
Starší žáci
27.04.10:00
SampRokytnice-Jablonné-
Mladší žáci
28.04. 10.00
Sampturnaj v Jablonném
Starší přípravka
27.04. 09:00
Sampturnaj v Rybníku
Mladší přípravka
27.04. 09:00
Tabulky - muži a dorost
STAVONA I B třída sk.B
# Tým B
1. Tatenice 47
2. Semanín 39
3. FC Jiskra 39
4. Pomezí 34
5. M.Třebová,,B" 29
6. D.Újezd,,B" 28
7. Sloupnice 27
8. Jablonné 26
9. Lanškroun,,B" 24
10. Libchavy 20
11. Janov 20
12. Žichlínek 20
13. Opatovec 18
14. Řetová 7
SELECT Krajský přebor
# Tým B
1. Pardubičky 50
2. Letohrad 43
3. Lanškroun 31
4. Libchav 29
5. Choceň 28
6. Jablonné 28
7. Prosetín 27
8. Hlinsko 26
9. Litomyšl 26
10. Přelouč 25
11. Holice 21
12. M.Třebová 21
13. Slatiňany 16
14. Polička 7
„Proti hluposti se bojovat musí, ale vyhrát se nedá!“ Jan Werich