Góly
28" Barnet,60" Faltus

Rozhodčí: Hellinger
Diváků: 50

Poprvé v této sezoně jsme se představili na cizím hřišti. Soupeřem nám byli Pardubičky. Dá se říci, že se potkali dva nováčci Krajského přeboru skupiny A. Náš tým postoupil díky vítězství v I.B třídě, soupeř přestoupil do našeho kraje z Královéhradeckého přeboru, který v minulé sezoně dokázal vyhrát.
Nevím jestli za to mohlo brzké vstávání, nebo celkem dlouhé cestování, ale první poločas jsme nezvládli. Nebýt výborného výkonu brankáře Formánka, nebylo ve druhém dějství o co hrát. Všude jsme byli o krok později, prohrávali jsme osobní souboje. Přísnější měřítko sneslo pouze několik hráčů. Klíčový hráč soupeře Svěrák si na hřišti dělal co chtěl. Pardubičky se ujali vedení už v 10. minutě, kdy se prosadil Maršíček 1:0. Následovali i další šance domácích, ale Formánek v brance zářil. V 28. minutě se nám podařilo vyrovnat. Opakovaný roh Barneta skončil k překvapení všech a hlavně domácího brankáře v síti bez nějakého tečování 1:1. Mysleli jsme si, že nás branka nakopne, ale nestalo se tak. Domácí nám do konce prvního poločasu vstřelili Svěrákem a Johanidesem dvě branky a do kabin se tedy šlo za stavu 3:1.
V poločasové přestávce bylo potřeba mužstvo probrat z letargie. Zřejmě se to povedlo, protože druhý poločas už byl o něčem jiném. Přidali jsme na důrazu, začali daleko více běhat a hra se hned vyrovnala. V 60. minutě vysunul Tomek Faltuse a ten vstřelil kontaktní branku na 3:2. Měli jsme i další šance a závary před soupeřovou brankou, ale vyrovnat se nám nepodařilo. Sportovně ale musím přiznat, že i domácí měli šance rozhodnout zápas dříve, než rozhodčí duel ukončil.
Těsná porážka mrzí. Škoda matného výkonu v prvním poločase. Kdyby jsme odehráli celý zápas v tempu druhého poločasu, zřejmě by jsme si nějaký bodík odvezli. Ale na kdyby se nehraje. Musíme prostě odmakat celý zápas a ne jenom jeho část.

Formánek-Ryšavý,Fogl(82" Trejtnar),Kolesnyk-Pišťáček(62" Moravec),Černohous,Mikula(25" Kyllar),Barnet,Tomek(73" Baláš),Faltus,Petrjánoš

Zpracoval: Martin Štusák