Góly
43" Špaček,64" Krejsa,69" Vaníček,73" Kyllar

Rozhodčí: Šimek
Diváků: 270

Po náročném pátečním programu a sobotní rehabilitaci se naši muži představili v mistrovském utkání proti celku Opatovce.Prakticky po celý první poločas našemu týmu jakoby něco scházelo.Snahu upřít nelze,ale přihrávkám chyběla přesnost,hosté si v obraně počínali zkušeně.Nestačili pouze na jednu akci v závěru poločasu.V první šanci se ocitl Kashalupa,ale jeho střelu stačil golman vyrazit na roh.Stejně to dopadlo při pokusu Špačka v 18".Po odehrané půlhodině hlavičkoval Kashalupa,míč šel mimo tři tyče.Když už se zdálo,že do kabin se bude odcházet za stavu 0:0,vybojovali jsme ve středu hřiště míč,který z Kyllarovi kopačky rychle zamířil k Filipovi a jeho přesný centr dokázal Špaček hlavou usměrnit mimo dosah brankáře.Ve druhém dějství to byli hosté,kteří zkoušeli s výsledkem něco udělat.V 58" musel Šumpík rychle na zem,aby zastavil rychlý kontr hostí.V 62" hosté zahrávali tr.kop z uctivé vzdálenosti,krásná střela protáhla našeho golmana.Ihned z protiakce to bylo 2:0.Krejsa si naběhl na dlouhý pas a hezky obstřelil brankáře.Za dalších pět minut vybídl Chládek do brejku Vaníčka,který po solu z poloviny zakončil přesně k tyči-3:0.Těsně před svým vystřídáním se parádně předvedl náš kapitán Kyllar.Ve středu hřiště se uvolnil,natáhl ke střele z 25 metrů a míč skončil v levém horním rohu branky.Závěr utkání se dohrával v poklidu bez šancí.Utkání tak brankově rozhodla druhá půle,kdy jsme v rychlém sledu dali tři branky.Příští týden se mužstvo představí v Řetové,hraje se v neděli od 16.00.

Šumpík-J.Uher,Bednář(78" Křivohlávek),Čada-Kyllar(75" M.Uher)-Lička,Chládek,Krejsa(82" Kuvik),Filip-Kashalupa(57" Pecháček),Špaček(67" Vaníček)

Zpracoval: Martin Štusák