01.09 Choceň 4:0 Jablonné(1:0)
Góly

Rozhodčí: Depeš
Diváků: 20

Vlastně není ani co hodnotit. Zápas v Chocni jsme totálně nezvládli. Po vítězství v minulém kole si zřejmě někteří hráči mysleli, že se další soupeř porazí sám. Jenže hned začátek zápasu je vyvedl z omylu. Mužstvo z Chocně se prezentovalo důrazným běhavým fotbalem, který na naše ploužení po hřišti bohatě stačilo. Když byl soupeř v úzkých, nerozpakoval se míč odkopnout na jednoduchý aut, zatímco mi jsme vše řešili příliš složitě. Místo kombinační hry hráči drbali a proto přicházeli zbytečné ztráty, po kterých následovali velké šance domácích. To, že jsme v poločase prohrávali pouze 0:1, bylo spíše dílem špatné koncovky domácích, než nějakým vyrovnaným fotbalem.
V přestávce jsme se snažili mužstvo probudit z letargie, hráči se v kabině hecovali, ale skutek utekl. Místo vyrovnání jsme inkasovali v rozmezí pěti minut tři branky a bylo prakticky po zápase. Sice jsme poté ukázali snahu vstřelit alespoň čestnou branku, ale bez úspěchu. Škoda, že jsme si matným výkonem v Chocni, znehodnotili prozatím celkem dobrý vstup do krajského přeboru. Nemá cenu se vymlouvat na to, že nám chyběli dva klíčoví hráči Faltus a Tomek. Určitě jsme mohli a hlavně měli, duel zvládnout daleko lépe. Chtěl bych pochválit Fogla, který byl zcela jasně naším nejlepším hráčem. Další dva až tři kluci odehráli svůj standart, ale zbytek týmu by se měl nad sebou zamyslet. Jestliže budeme chtít přidat další body do tabulky, musíme náš výkon zlepšit zlepšit o hodně procent. První pokus o nápravu nás čeká v neděli 9.9., kdy od 14:30h na domácím hřišti přivítáme mužstvo z Moravské Třebové.

Šilar (79" Hebr) - Kolesnyk, Fogl, Mikula, Baláš (60" Trejtnar) - Ryšavý, Barnet, Kyllar (79" Formánek), Pišťáček (68" Chuluuntsetseg), Černohous, Petrjánoš (75" Pauk)

Zpracoval: Martin Štusák