Góly
36" a 59" Brandejs

Rozhodčí: Kořínek
Diváků: 50

V prvním zápase nové sezony jsme zamířili do Dlouhoňovic. Věděli jsme, že nás nečeká, vzhledem k menším rozměrům hřiště oproti normálu, nic lehkého. V prvním poločase jsme byli lepším týmem, ale horko těžko jsme se dokázali dostat do šancí. Když už se nám to podařilo, tak jsme selhali v koncovce. Soupeř se pokoušel o protiútoky, ale ohrozit branku nedokázal. První poločas jsme odehráli v křeči, nedokázali jsme najít cestičku ke gólu, a tak první půlka gól nepřinesla. Hned v první minutě druhého poločasu byl po úniku ve vápně soupeře faulován Večeř a následnou penaltu proměnil Brandejs- 1:0. Gól nás značně uklidnil a křeč z prvního poločasu jsme nechali v kabině. Ve hře jsme působili lehčeji a klidněji. Domácí se ale nemínili vzdát a i nadále nás zlobili z protiútoků, z nichž se, na rozdíl od prvního poločasu, dostávali do zakončení. Brankář Jáneš tak musel nejednou zasahovat a nulu si dokázal povedenými zákroky udržet. V 59. minutě se před brankářem soupeře ocitl zcela volný Brandejs a upravil skóre svým druhým gólem v zápase na konečných 2:0 pro nás. Zápas měl z našeho pohledu do ideálu daleko, a na menším hřišti jsme museli bojovat doslova o každý metr, ale dokázali jsme se tomu přizpůsobit.