Góly
7" a 81" Faltus,77" Petrjánoš

Rozhodčí:Jureček
Diváků: 60

Naše domácí a venkovní zápasy jsou jako den a noc. Nedělní duel s Moravskou Třebovou tuto skutečnost jenom potvrdil. Po blamáži v Chocni jsme na vlastním hřišti podali velmi dobrý výkon a zaslouženě získali důležité tři body do tabulky. Kluci si moc dobře uvědomovali, že nás čekal těžký zápas prakticky o šest bodů, protože M.Třebová byla náš soused v dolní polovině tabulky.
V kabině před zápasem jsme si řekli, že zkusíme na soupeře vlétnout a co nejdříve vstřelit branku. To se nám podařilo. Už v 7. minutě se dokázal prosadit Faltus a poslat nás do vedení 1:0. Branka nám dodala sebevědomí a tlačili jsme se do dalších šancí. Ty jsme však nedokázali proměnit. Je tedy fakt, že nevím proč nebyl uznán gól Mikuly po standardní situaci. Velmi dobře nám pracovala obrana a i když se soupeř snažil, do nějakých velkých šancí se nedostával. V poločasové pauze jsme nabádali kluky, aby pokračovali v předvedené hře, že další góly určitě přijdou. Bohužel druhou branku ne a ne vstřelit a tak se postupem času na naše kopačky začala vkrádat obava, aby soupeř z nějaké ojedinělé šance nevyrovnal. Hra ztratila na kvalitě a byl to spíše boj o každý metr hřiště. Rozhodnutí přišlo v 77. minutě, kdy se z blízka trefil Petrjánoš 2:0. O několik minut později Faltus svojí druhou brankou v zápase stanovil konečné skóre na 3:0.
Je potřeba hráče pochválit. Zápas odjezdili a i když se někomu něco třeba nepovedlo, bojovností se to snažil napravit. Snad se takto budeme prezentovat i v duelech na hřištích soupeřů. Tam zatím naše výkony silně pokulhávají za tím, co předvádíme v domácím prostředí. V příštím kole se představíme v neděli 16.9. od 14h v Poličce.

Formánek ( 88" Hebr ) - Kolesnyk, Mikula, Fogl, Ryšavý - Barnet, Kyllar ( 68" Moravec ), Černohous, Pišťáček ( 82" Trejtnar ) - Faltus, Petrjánoš ( 86" Pauk )

Zpracoval: Martin Štusák