Góly
45" a 66" Brandejs,10" Černohorský,24"vlastní

Rozhodčí: Rybář
Diváků: 30

Ve druhém kole jsme opět jeli ven, tentokrát nás hostil Rybník. Chtěli jsme navázat na první zápas v Dlouhoňovicích a zvítězit. Postupem času jsme si začali získávat převahu a soupeře jsme přehrávali. Po únicích po stranách jsme se dostávali do šancí a už v 10. minutě se prosadil Černohorský. Zhruba dalších deset minut jsme pokračovali v dobrém výkonu, ale poté jakoby nám začali docházet síly a do hry se dostávali domácí. Ti se gólově prosadili ve 29.minutě- 1:1. Na inkasovaný gól jsme zareagovali dobře a začali jsme se znovu cpát do útoku a odměnou nám byl gól do šatny ze 34. minuty, kdy vystřelil Schwarz a po tečích domácích hráčů míč skončil v síti- 2:1. Do druhého poločasu jsme nevstoupili dobře a chvílemi to vypadalo, že jsme pouze diváci a soupeř toho ve 40.minutě využil a vyrovnal na 2:2. Opět nás inkasovaný gól trochu nakopl a dravostí jsme si došli pro penaltu, kterou ve 45.minutě proměnil kapitán Brandejs- 3:2. Po tomto gólu se hra vyrovnala, domácí se tlačili dopředu a nám docházely síly. Naštěstí Rybník už žádný gól nedal a konečné skóre po výborné individuální akci zpečetil Brandejs- 4:2. S absencemi, které se před utkáním vyskytly jsme se vypořádali dobře. Výhru jsme si museli proti důstojnému a bojovnému soupeři poctivě a místy i bolestivě vybojovat.

Jáneš- Hock, Kyllar Š., Hubálek- Kyllar D., Brandejs, Chládek- Černohorský, Schwarz
Náhradníci: Pavlék, Mareš

Zpracoval: Martin Štusák