Góly
6",10" a 50" Brandejs,23",25" a 26" Dušek,2" a 30" Černohorský,17" a 41" Fogl,15" Vaníčková,36" Kyllar D.,60" Večeř,61" Hubálek

Rozhodčí: Křivohlávek Jakub
Diváků: 40

Poprvé jsme v nové sezoně hráli doma. Soupeřem nám byl tým z Rokytnice. Chtěli jsme navázat na první dvě vyhraná kola a to se nám podařilo. Už ve 2.minutě nás do vedení poslal Černohorský. V 6. a 10. minutě se prosadil Brandejs. Do 17. minuty se ještě prosadili Vaníčková a Fogl. V rozpětí tří minut mezi 23.-26.minutou se hned třikrát prosadil Dušek. Ještě ve 30.minutě se prosadil Černohorský, takže poločas gólově otevíral i zavíral. Do šatny jsme tak šli za stavu 9:0. I úvod druhého poločasu nám vyšel dobře, už ve 36.minutě zaznamenal branku David Kyllar. O 5 minut později se podruhé v utkání prosadil Fogl. V 50.minutě hattrick dovršil také Brandejs. V 60.minutě si připsal branku Večeř a gólový účet uzavřel o minutu později Hubálek. Utkání tak skončilo výsledkem 14:0. Hosté si zaslouží pochvalu za bojovnost po celý zápas, protože neměli nikoho na střídání.

Jáneš- Hubálek, Kyllar Š., Vaníčková- Večeř, Fogl, Kyllar D.- Brandejs, Černohorský
Náhradníci: Schwarz, Chládek, Dušek, Mareš

Zpracoval: Martin Štusák