Góly
63" vlastní

Rozhodčí: Štěpánek
Diváků: 250

V pochmurném počasí jsme na domácím hřišti přivítali lídra soutěže.Po skončení utkání nutno konstatovat,že svoji úlohu do puntíku potvrzovali v celém průběhu.Někteří naši hráči sice předvedli dobrý výkon,ostatní se však nepřipojili a ve výsledku to znamenalo,že jsme tahali za kratší konec.Nelze hledat výmluvy,soupeř byl prostě lepší,hru měl neustále pod kontrolou a nic na tom nezměnilo ani pár našich hezkých akcí,kterých sice nebylo mnoho,ale byly.Pokud našemu týmu je co vytknout,tak především nekolektivní pojetí.Hráči se často spoléhali sami na sebe.V obranné činnosti jsme opakovaně hrubě chybovali,což soupeř,jako Pomezí, dokázal využít.Již v 10" se řítil na Šumpíka osamocený útočník hostí,ale náš brankář dokázal míč vyrazit.Prakticky půl hodiny jsme se k ničemu nemohli dostat,až v 31" přehodil Krejsa stopery a Vaníček se ocitl v dobré pozici.S brankářem si však neporadil.Ihned z protiútoku nás hosté trestají úvodní brankou-0:1.Chvíli po obdrženém golu jsme se pěkně prokombinovali ve středu hřiště po ose J.Uher-Krejsa-Špaček se však sám vytlačil ze střeleckého úhlu a bylo po šanci.Ještě do poločasu jsme inkasovali podruhé,když po centru zprava míč trestuhodně propadl až na zadní tyč a osamocený útočník neměl problém..A mohlo být ještě hůře po dalším kiksu,jen díky Šumpíkovi zůstalo skore 0:2.Co se hostům nepovedlo před poločasem,to se povedlo ihned po změně stran-naše obrana marně stíhala hostující,,tryskáč"č.9.Hra se potom přeci jen trochu vyrovnala,a bylo tak možno vidět naše hráče také v ofenzivě.V 61" napálil Vaníček ze 16 metrů,míč se po několika tečích dostal do sítě-1:3.Stejný hráč mohl skorovat i v 70",avšak tentokrát mu nebylo přáno.Utkání se poté spíš dohrávalo,jakoby se nikomu už nechtělo nic vymýšlet.Hosté pět minut před koncem upravili na 1:4 a zaslouženě si odvezli tři body.Šanci na reparát budou mít naši hráči za týden ve Sloupnici,ale pokud se něco nezmění,jen těžko můžeme pomýšlet na body.

Šumpík-J.Uher(84" Fogl),Bednář,Čada-Kyllar-Křivohlávek(70" Černohous),Lička,Krejsa,M.Uher(46" Chládek)-Vaníček(77" Šlahora),Špaček

Zpracoval: Martin Štusák