30.09 Sloupnice 3:0 Jablonné(2:0)
napsal:admin
Góly


Rozhodčí: Poláček
Diváků: 90

Průběh:
V neděli jsme zajížděli do Sloupnice,která zatím předvádí,dle postavení v tabulce,dobré výkony.Vzhledem k tomu,že naše výkony v poslední době nejsou ideální,zdál se být favorit předem daný.Mužstvo bylo na výkony domácích připravováno,ovšem vše vzalo za své již po pěti minutách.Nedůrazný odkop domácí zužitkovali ve vedoucí gol.Prakticky celou první půli jsme byli horším týmem,domácí nás přehrávali,byli agresivnější a z jejich projevu byla cítit touha po výhře.To na naší straně se to říct nedá.Až na vyjímky hrají hráči hluboko pod svými možnostmi,bohužel ani bojovnost není mnohdy příkladná.Druhé brance v naší síti předcházela chyba ve středu obrany a do šaten se tak odcházelo za nepříznivého stavu 2:0.Ikdyž o poločasové přestávce se mužstvo snažilo samo sebe povzbudit se snahou o korigování stavu a následné šance,výsledkem na hřišti bylo pouze to,že sice bylo vidět jakési náznaky akcí,ale k šancím to nevedlo.Naopak-při jednom takovém náznaku přišla ztráta na hranici šestnáctky,následoval rychlý brejk domácích a bylo to 3:0.V současné době se tým potýká s malým počtem hráčů,marodka se ne a ne,,vyklidit".Následjuící utkání s Dolním Újezdem bude nejenom i z tohoto důvodu těžké,soupeř se pohybuje v horních patrech tabulky.Nezbývá nic jiného než doufat v změnu našeho herního projevu.

Sestava
Šumpík-J.Uher,Bednář,Čada-Kyllar-M.Uher,Krejsa,Chládek,Lička-Špaček(78" Šlahora),Vaníček(83" Kuvik)


Zpracoval: Martin Štusák

Komentáře
Zatím nikdo nekomentoval.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Následující zápasy
SampJablonné-FC Jiskra 2008
Muži
28.04.16:30
SampJablonné-Polička
Dorost
28.04.14:00
SampSruby-Jablonné
Starší žáci
27.04.10:00
SampRokytnice-Jablonné-
Mladší žáci
28.04. 10.00
Sampturnaj v Jablonném
Starší přípravka
27.04. 09:00
Sampturnaj v Rybníku
Mladší přípravka
27.04. 09:00
Tabulky - muži a dorost
STAVONA I B třída sk.B
# Tým B
1. Tatenice 47
2. Semanín 39
3. FC Jiskra 39
4. Pomezí 34
5. M.Třebová,,B" 29
6. D.Újezd,,B" 28
7. Sloupnice 27
8. Jablonné 26
9. Lanškroun,,B" 24
10. Libchavy 20
11. Janov 20
12. Žichlínek 20
13. Opatovec 18
14. Řetová 7
SELECT Krajský přebor
# Tým B
1. Pardubičky 50
2. Letohrad 43
3. Lanškroun 31
4. Libchav 29
5. Choceň 28
6. Jablonné 28
7. Prosetín 27
8. Hlinsko 26
9. Litomyšl 26
10. Přelouč 25
11. Holice 21
12. M.Třebová 21
13. Slatiňany 16
14. Polička 7
„Nikdy se nesměji nejlépe. Bojím se, že by to mohlo být naposledy.“ Jan Werich