07.10 Jablonné 5:1 Tatenice(3:1)
napsal:admin
Góly
1" a 32" Tlachač,15" a 70" Chuluuntsetseg,62" Moravec

Rozhodčí:Hejl

Diváků: 50

Průběh:
Před utkáním jsme řešili post brankáře,kdy naše jednička onemocněla.Rukavice si tak po dlouhé době nasadil Kubelka.Jenže při předzápasovém rozvičení se zranil a nastalo dilema-KDO.Že by se dobrovolně zvedaly ruce,to se rozhodně říct nedalo.Volba nakonec padla na Beneše,který se role zhostil se ctí.
Lépe jsme do utkání ani vstoupit nemohli.Již v první minutě se důrazem před brankou prosadil Tlachač a poslal nás do vedení.Snažili jsme se o kombinační fotbal,a ikdyž jsme několikrát vypracované akce nedokázali posunout až ke golovému zakončení,tak kluky to muselo bavit.Pravda,hosté nám nenechali ani metr trávníku zadarmo a vše jsme si museli tvrdě vybojovat.V 15" se nám podařilo zvýšit,když Dava chytrou střelou nedal hostujícímu brankáři šanci.Po půlhodině jsme ve středu hřiště nechali hostům hodně prostoru a ty se s nabídnutou šancí nemazlili-2:1.Naštěstí krátce nato jsme dokázali potrestat zmatky před brankou Tatenic a Tlachač dal na 3:1.Tak skončil první poločas.Do toho druhého jsme chtěli vstoupit aktivně a přidat branku,která by znamenala uklidnění.Bohužel hosté zvýšili na důrazu a nás stálo spoustu sil se s tím vyrovnat.Střely z dálky se neujaly,akce byly včas zastavovány.Naštěstí naše obranná řada pracovala dobře a hostům nic nedovolila.V 62" jsme se přeci jen dočkali.A byl to krásný gol.Moravec si narazil s Davou a zkušeně dal na rozdíl tří golů.V samotném závěru si Dava navedl míč na pravačku a utěšenou střelou pod víko stanovil golový účet.Příští týden zajíždíme do Žichlínka,kde se utkáme s rezervou Lanškrouna.Zápas začíná v sobotu,13.10. v 10.00,odjezd 8.50.



Sestava
Beneš-Hrdina,Formánek,Nastoupil-Tlachač,Moravec,Machačný,Chuluuntsetseg-Žofka(Lesák,Černohous,Prokopec)


Zpracoval: Martin Štusák

Komentáře
Zatím nikdo nekomentoval.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Následující zápasy
Sampsezona ukončena
Muži
15.06.17:00
Sampsezona ukončena
Dorost
15.06.14:30
Sampsezona ukončena
Starší žáci
15.06.11:45
Sampsezona ukončena-
Mladší žáci
15.06. 09:.00
Sampsezona ukončena
Starší přípravka
16.06. 13:00
Sampzakončení sezony
Mladší přípravka
23.06. 09:00
Tabulky - muži a dorost
STAVONA I B třída sk.B
# Tým B
1. Tatenice 67
2. FC Jiskra 54
3. Semanín 53
4. Jablonné 45
5. Lanškroun,,B" 41
6. Pomezí 40
7. M.Třebová,,B" 39
8. D.Újezd,,B" 37
9. Opatovec 35
10. Libchavy 34
11. Sloupnice 34
12. Žichlínek 30
13. Janov 26
14. Řetová 11
SELECT Krajský přebor
# Tým B
1. Pardubičky 72
2. Letohrad 58/td>
3. Lanškroun 50
4. Libchavy 44
5. Choceň 44
6. Prosetín 42
7. Jablonné 38
8. Hlinsko 37
9. Přelouč 36
10. Litomyšl 34
11. M.Třebová 30
12. Holice 27
13. Slatiňany 20
14. Polička 14
„Nejkrásnější ze všech tajemství je být géniem a vědět to jen sám.“ Mark Twain