Góly
51" a 74" Faltus,58" Petrjánoš

Rozhodčí:Bednář

Diváků: 60

Těžký zápas nás čekal v neděli hned po obědě. Na domácím hřišti jsme přivítali mužstvo z Litomyšle. Po výborných výkonech z poslední doby nám bylo jasné, že nás jako nováčka soutěže už těžko někdo podcení. A na druhou stranu jsem věřili, že kluci k zápasu se soupeřem, který byl v tabulce hned za námi přistoupí zodpovědně. Oboje se potvrdilo. Litomyšl nás řádně potrápila a kluci trpělivým výkonem nakonec ve druhém poločase soupeře přehráli. Už v prvním dějství jsme byli lepším týmem, ale buď jsme neměli dobře seřízená mířidla, nebo nás vychytal výtečný Šauer. Zlobil nás i kapitán Horák, který výborným pohybem dokázal vždy vyplout ve středu pole neobsazen. V poločasové pauze jsme hráče nabádali, aby byli pořád trpělivý, že branka určitě přijde. Naštěstí jsme nečekali dlouho. V 51. minutě dokázal Faltus překonat Šauera a dostat nás do vedení 1:0. O pár minut později se prosadil i náš druhý útočník Petrjánoš a hned se nám lehčeji dýchalo. Soupeř otevřel hru a snažil se vstřelit kontaktní branku. Naše obrana, ale žádné zdramatizování zápasu nedovolila. Naopak v 71. minutě vstřelil Faltus naší třetí branku a stanovil tak konečný stav zápasu na 3:0.
Opět je potřeba mužstvo pochválit. Kluci makají a i když se jim občas něco nepodaří, nerezignují a snaží se dál.
I v příštím kole se představíme na domácím hřišti, když v neděli přivítáme Libchavy. Čeká nás nepříjemný soupeř, který je jen tři body v tabulce za námi .

Šilar(79" Hebr)-Kolesnyk,Mikula,Fogl,Ryšavý-Barnet,Černohous,Kyllar(88" Pauk),Moravec(22" Faltus-89" Fománek)-Petrjánoš(82" Trejtnar),Tomek

Zpracoval: Martin Štusák