Góly
36" a 53" Večeř,10" Hock,17" D.Kyllar,40" Brandejs,57" Fogl

Rozhodčí: Bednář
Diváků: 60

.V předposledním kole podzimní části nás hostil celek z Jehnědí. Chtěli jsme si zahrát fotbal a to se nám splnilo. V úvodu zápasu jsme byli lepším týmem a vytvářeli jsme si šance. V 10. minutě se sám před brankou ocitl Hock a poslal nás do vedení. V 17. minutě se sám před domácí brankou ocitl David Kyllar a nekompromisní ranou do šibenice nedal gólmanovi šanci- 2:0. Dále jsme ztráceli převahu, nedokázali jsme tolik držet balón, natož si vyměnit několik přihrávek, a tak se bojovalo především ve středu hřiště. Domácí tým se navíc dostal do dvou příležitostí se kterými nenaložili vůbec dobře, naštěstí pro nás. Poločas tak skončil 2:0 pro nás, ale měli jsme co zlepšovat. Do druhého poločasu jsme opět vstupovali s cílem zahrát si fotbal a co nejdříve přidat další 2-3 góly. To se nám podařilo dokonale. Už dvě minuty po změně stran Večeř od rohového praporky zaskočil brankáře Jehnědí- 3:0. Ve 40. minutě se po dvou asistencích také gólově prosadil Brandejs. I nadále jsme byli lepším týmem, soupeř se sice dostal do jedné šance, ale jinak jsme dominovali. V 53. minutě se po krásné individuální akci prosadil podruhé v zápase Večeř. V 57. minutě náš střelecký účet uzavřel střelou zpoza vápna Fogl. V poslední desetiminutovce jsme měli šance na to, přidat další góly, bohužel nás srážela přílišná ''chtivost'' po gólu, na úkor fotbalovosti a účelnosti. Naopak soupeř ještě v samotném závěru využil našeho uspokojení a alespoň korigoval výsledek na konečných 6:1.