Góly
24" Barnet

Rozhodčí:Pinkava

Diváků: 50

Dvěma nepříjemným protivníkům jsme čelili v neděli v Jablonném. O kvalitách dorostenců z Libchav jsme dobře věděli, ale silný vítr s námi hlavně ve druhém poločase slušně cvičil.
Už jenom samotný pohled před zápasem na tabulku dával tušit, že nás na domácím hřišti čekal doposud nejtěžší soupeř. A Libchavy hlavně ve druhém poločase ukázali svoji sílu. Ale náš tým, který razí heslo: "můj dům, můj hrad", body z Jablonného rozhodně nikomu přenechávat nehodlá.
Své si do průběhu zápasu řekl už zmiňovaný silný vítr. V prvním poločase jsme ho měli v zádech a tak jsme se jeho podporu snažili využívat. Troufnu si tvrdit, že jsme byli lepším týmem a zaslouženě šli do kabin po brance Barneta s jednobrankovým náskokem. Škoda, že jsme neproměnili některé další šance, hlavně ta Petrjánoše volala po gólu. V poločasové pauze jsme upozorňovali na silný vítr a potřebu snažit se hrát co nejvíce po zemi. Bohužel se nám to moc nedařilo. Soupeř nás zatlačil na vlastní polovinu a v 60. minutě díky brance Adamce vyrovnal na 1:1. Když jsme po inkasované brance lapali po dechu, držel nás ve hře svými zákroky Formánek. V závěru zápasu mohla obě mužstva strhnout vedení na svoji stranu, ale bez úspěchu. Dá se říci, že remíza po 90 minutách byla zřejmě spravedlivá. Poprvé v tomto soutěžním ročníku jsme tedy museli podstoupit penaltový rozstřel. Do něho se do branky postavil Hebr a dokázal, že to byla dobrá volba. V sedmé sérii zneškodnil soupeřovu penaltu a tak mohl Černohous rozhodnout o našem vítězství. "Houska" bez problémů proměnil a bod navíc byl náš. Získali jsme tak cenné vítězství nad kvalitním protivníkem.
V příštím kole zajíždíme do Letohradu na hřiště prvního týmu tabulky a největšího favorita soutěže. Pevně věřím, že si kluci zápas užijí a pokusí se uhrát co nejlepší výsledek.

Formánek ("89 Hebr) - Kolesnyk, Mikula, Fogl, Tomek - Barnet, Černohous, Kyllar ( 83" Moravec ), Ryšavý - Faltus, Petrjánoš

Zpracoval: Martin Štusák