Góly
75" Barnet

Rozhodčí:Pecza

Diváků: 50

Naše série šesti vítězných zápasů v řadě skončila v Letohradě. Na hřišti prvního týmu soutěže jsme sice vysoko prohráli, ale zase tak velký rozdíl mezi mužstvy nebyl. Po prvním poločase domácí vedli pouze 1:0 a tak jsme pořád doufali ve přijatelný výsledek. Bohužel hned na začátku druhé půle jsme inkasovali podruhé. Když byl navíc v 60. minutě po druhé žluté kartě vyloučen Kolesnyk, nevypadalo to s námi příliš dobře. Paradoxně jsme možná v oslabení hráli lépe, než kompletní sestavě. Bohužel některé nadějné situace jsme nedokázali dotáhnout do zdárného konce a tak nás soupeř nekompromisně trestal. V závěrečné desetiminutovce jsme už odpadli a další tři branky navýšili skóre na hrozivých 1:7. Letohrad vyhrál naprosto zaslouženě a potvrdil svoje kvality. Po celý zápas byl lepším týmem a kluci se na vlastní kůži přesvědčili, že jim na nejlepší ještě něco chybí. Nemá cenu ale věšet hlavy, nebo se nějak v porážce rýpat. Kluci mají za sebou prozatím výborně odehraný podzim. Kdyby nám někdo na začátku soutěže řekl, že budeme mít jako nováček krajského přeboru po deseti kolech 20 bodů, považovali by jsme ho za snílka. Na podzim nás čekají ještě dvě kola. Pokud se nám podaří získat nějaký bodový zisk, máme velkou šanci přezimovat hodně vysoko v tabulce. A to by měla být pro kluky velká motivace. V příštím kole se naposledy letos představíme na domácím hřišti. V neděli přivítáme v poslední době velmi dobře hrající Hlinsko.

Formánek ( 71" Hebr ) - Kolesnyk, Fogl, Mikula, Baláš ( 80" Trejtnar ) - Barnet ( 80" Pišťáček ), Černohous, Kyllar ( 67" Šilar ), Tomek - Petrjánoš, Faltus.

Zpracoval: Martin Štusák