21.10 Jablonné 3:0 Luková(1:0)
napsal:admin
Góly
31" Chuluuntsetseg,48" Moravec,55" Formánek


Rozhodčí:Šimko

Diváků: 60

Průběh:
Poslední utkání na domácím hřišti v podzimní části bylo důležité z mnoha důvodů.Mužstvo chtělo prodloužit sérii bez prohry.Do mužstva se vrátil po dlouhodobém zranění jeden hráč,se kterým byla možnost na některé změny v rozestavení.Bez dvou hráčů,kteří normálně patří do základní sestavy,bylo potřeba zapojit ostatní hráče na jiné posty než jsou zvyklí.To všechno se podařilo splnit,navíc s tříbodovým bonusem.Cesta k vítězství však nebyla jednoduchá.Dlouho trvalo než jsme dokázali zlomit odpor hostí,prakticky celou první půli.Sice jsme byli častěji u míče,ale náznaky šancí jsme řešili špatnou finální fází.Když už jsme se dokázali procpat před dobře fungující obranu Lukové,zastavil nás praporek pomezního(oprávněně).Koncovky akcí jsme řešili individuálně na úkor kolektivního pojetí.Až ve 31" se dokázal prosadit Dava,když střelou pod břevno nedal hostujícímu golmanovi šanci.Po změně stran došlo ke změně v obrazu hry.Zásluhou spolupráce při přechodu do útoku jsme si dokázali vypracovat šance a dvakrát je také proměnit.Nejprve Moravec zakončil souhru s Tlachačem a Davou přesnou střelou k tyči.A když v 55" Formánek s klidem v koncovce zvýšil na 3:0,bylo o utkání rozhodnuto.Ve zbytku zápasu došlo k dalším prostřídáním více vytížených hráčů a v poklidu dospěl až do 70 minuty.Příští týden máme volno,poslední mistrák podzimu je na programu v sobotu,3.11., v Semaníně od 11.00.


Sestava
Pospíšil-Hrdina,Formánek,Nastoupil-Chuluuntsetseg,Moravec,Tlachač-Kubelka,Prokopec(Lesák,Žofka,Kopecký,Beneš)


Zpracoval: Martin Štusák

Komentáře
Zatím nikdo nekomentoval.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Následující zápasy
Sampsezona ukončena
Muži
03.11.15:15
Sampsezona ukončena-
Dorost
03.11.14:45
Sampsezona ukončena/b>
Starší žáci
03.11.12:30
SampFAJT Cup-
Mladší žáci
02.02. 08.30
Sampsezona ukončna
Starší přípravka
08.12. 08:30
SampSezona ukončena
Mladší přípravka
01.12. 08:30
Tabulky - muži a dorost
STAVONA I B třída sk.B
# Tým B
1. Tatenice 32
2. Semanín 30
3. Pomezí 26
4. FC Jiskra 25
5. M.Třebová,,B" 21
6. Sloupnice 21
7. D.Újezd,,B" 19
8. Jablonné 19
9. Libchavy 18
10. Lanškroun,,B" 18
11. Janov 16
12. Žichlínek 15
13. Opatovec 6
14. Řetová 4
SELECT Krajský přebor
# Tým B
1. Letohrad 36
2. Pardubičky 35
3. Lanškroun 25
4. Jablonné 23
5. Libchavy 20
6. Hlinsko 20
7. Choceň 19
8. Prosetín 18
9. Přelouč 19
10. Holice 17
11. M.Třebová 13
12. Litomyšl 12
13. Slatiňany 9
14. Polička 6
„Proti blbosti i bohové bojují marně.“ Jan Werich