Góly
1" vlastní

Rozhodčí: Bleša
Diváků: 220

Měly to být,,povinné"tři body.Soupeř se také tak prezentoval.Jenže fotbal se stále hraje na goly a s koncovkou máme momentálně velké problémy.Hosté se před naší branku dostávali jen sporadicky a to ještě díky naší bohorovnosti.Obě branky v naší síti padly po zahrávání standartek před hostující brankou.A přitom nám vše hrálo od začátku do karet.Janov si dal už v první minutě vlastní gol,když unikajícího Krejsu,,předběhl" v zakončení jejich obránce a výstavním vlastňákem nás poslal do vedení.V 8" Prokopec napálil z první a po jeho pumelici do břevna se otřásla celá branka.Ve 21" Kyllar pěkně vysunul Filipa,který se kličkou uvolnil,ale byl tvrdě zastaven kopačkou hostujícího obránce.Rozhodčí ani na chvíli nezaváhal-penalta.K ní se postavil Chládek,ale buhužel jeho střelu k levé tyči brankář vystihl a skore se neměnilo.Chvíli nato byla k vidění hezká spolupráce Krejsy s Kashalupou,ovšem bez golové tečky.Převaha zcela jasná,ale branka ne a ne přijít.A tak přišel trest.Odkop od branky hostí nevyřešil M.Uher ideálně,když míč z jeho hlavy,který měl směřovat do náruče Šlahory,přistál přesně u nohy útočníka,který v pohodě vyrovnal.Místo aby se do kabin odcházelo za stavu tři,čtyři nula,svítil na tabuli stav 1:1.Po změně stran se obraz hry nezměnil,tlak na branku Janova stále pokračoval,ale stejně jako v první půli nás trápilo zakončení.Buď střelám chyběly decimetry,tak jako v případě Kyllara a Chládka,nebo byl brankář na svém místě.V 77" to zkoušel Špaček,ale ani jeho pohotová střela neskončila v síti.Náš tlak,ač již křečovitý, v závěru gradoval,ale z přemíry snahy jsme zapoměli na obranu.Po našem rohu se hosté dostali do rychlého brejku,na který jsme nestačili reagovat,a byl z toho gol na 1:2.Poslední šanci na reparát budeme mít v Žichlínku,tím podzim skončí.

Šlahora-J.Uher,Bednář,Čada,Prokopec(63 Lička)-Krejsa,Chládek,Kyllar,,M.Uher-Kashalupa(60" Špaček),Filip

Zpracoval: Martin Štusák