Góly
67" Kyllar

Rozhodčí:Klusák

Diváků: 35

Z Holic jsme si odvezli porážku 1:3 a rozporuplné pocity. Příliš se nám poslední kolo krajského přeboru nepovedlo. Možná se to někomu nebude líbit, ale opět se ukázalo jak je pro naše mužstvo důležitý Filip Faltus. Když nastoupí, automaticky se zvedá sebevědomí celého týmu. V sobotu bohužel chyběl a bylo to věru znát.
Do samotného zápasu lépe vstoupili domácí a po celý první poločas měli převahu. Vypracovali si i několik šancí, ale v koncovce byli zcela neškodní. Klukům nelze upřít snaha, ale Holice působili živějším dojmem. Na našich hráčích bylo znát, že jim dlouhá sezona sebrala hodně sil a někteří už jeli přes závit. Přesto bojovali a občas nebezpečně ohrozili soupeřovu branku. Když už to vypadalo, že první poločas skončí bez branek, odehrála se zhruba ve 41. minutě kontroverzní situace, která hodně ovlivnila zbytek zápasu. To kapitán Barnet využil zaváhání domácí obrany a vstřelil naprosto regulérní branku. Nechci šahat klučinovi co za Holice dělal pomezního do svědomí, ale postavení mimo hru si vymyslel. Kdyby se jednalo o nějakou hraniční situaci, nikdo by nic neřešil. Jenže opak byl pravdou. Hráči samozřejmě začali hned protestovat, ale nebylo jim to nic platné. Po cestě do kabin nám samotní domácí fanoušci potvrdili, že jsme vstřelili branku, která měla platit. I hlavní rozhodčí se nám na začátku druhého poločasu omlouval, že udělal chybu, ale to už nám bylo prd platné. Kluci byli v kabině naštvaní a nám dalo hodně práce je namotivovat do dalšího pokračování. Moc se to zřejmě nepodařilo, protože hned na začátku druhé půle jsme inkasovali branku. A když si o několik minut později vybral slabší chvilku brankář Formánek, nevypadalo to s námi dobře. Paradoxně jsme po této brance ožili odehráli nejlepší pasáž v zápase. Rychle jsme snížili Kyllarem, kterého výborně našel Tomek a dostali se zase do zápasu. Vzadu jsme začali hrát na tři obránce a snažili se o vyrovnání. Jenže domácí využili naší otevřené obrany a třetí brankou definitivně převrátili misky vah ve svůj prospěch.
Dá se říci, že Holice vyhráli zaslouženě, byli lepším mužstvem. Jak by ale vypadal zápas, kdyby byla uznána naše zcela regulérní branka do šatny... Nás by to určitě nakoplo a domácím by to po jejich převaze a zmařených šancích na klidu jistě nepřidalo.
S podzimní sezonou se rozloučíme v sobotu, kdy máme v kabinách naplánované posezení. Je určitě co oslavit. Čtvrté místo po polovině soutěže je více, než čekal i ten největší optimista. Je potřeba hráčům za celý podzim poděkovat. Pokud stejným způsobem přistoupí i k jarním odvetám, mohli by jsme se opět pohybovat na příjemných příčkách v tabulce.

: Formánek ( "71 Hebr ) - Kolesnyk, Fogl, Mikula, Ryšavý - Barnet, Kyllar, Tomek ( "82 Pauk ) Černohous - Šilar ( "59 Pišťáček ), Petrjánoš.

Zpracoval: Martin Štusák