03.11 Žichlínek 2:3 Jablonné(2:3)
napsal:admin
Góly
2" Kyllar,7" M.Uher,45" Filip

Rozhodčí: Frank
Diváků: 50

Průběh:
Poslední utkání podzimní části se nám vyvedlo,jak herně tak výsledkově.A ti i přesto,že by se nějaké nedostatky našly,zejména koncovka(opět).S jasným cílem,herně domácí přehrát po stranách hřiště a dostávat je pod tlak jsme se do našeho hostitele zakousli již od úvodních minut.Domácí sice podnikli první akci utkání,ale bez výsledku.To na druhé straně hned udeřilo.Po rozehraném rohu hlavičkoval přesně Kyllar a poslal nás do vedení.V krátkém sledu jsme měli dvě více než dobré šance,ale golově jsme prosadili až v 7".Po Ličkově centru hlavičkoval Krejsa,golman míč pouze vyrazil a dobíhající M.Uher zvýšil.Domácí potom z ojedinělé šance korigovali a aby toho nebylo málo,za chvíli vyrovnali.A druhý gol mrzel hodně,špatně se zdvojili hráči,nepodařilo se několikrát odkopnout a bylo to.Zatímco my jsme měli šancí šest a dali goly dva,na stejný počet golů potřeboval Žichlínek šance dvě.Naštěstí se nám podařilo ještě do půlky si vedení vzít zpět,když skoroval Filip hezkou střelou.po změně stran se na mokrém terénu hrálo čím dál hůře,mužstvo plnilo taktiku hrát ze zajištěné obrany a čekat.Vzhledem k tomu,že domácí byli sterilní,utkání skončilo poločasovým výsledkem.

Sestava
Šumpík-J.Uher(49" Křivohlávek),Bednář,Čada, Lička-Krejsa,Chládek,Kyllar,,M.Uher(90" Kuvik)-Špaček( 70" Kashalupa),Filip(84" Šlahora)

Zpracoval: Martin Štusák

Komentáře
Zatím nikdo nekomentoval.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Následující zápasy
SampJablonné-FC Jiskra 2008
Muži
28.04.16:30
SampJablonné-Polička
Dorost
28.04.14:00
SampSruby-Jablonné
Starší žáci
27.04.10:00
SampRokytnice-Jablonné-
Mladší žáci
28.04. 10.00
Sampturnaj v Jablonném
Starší přípravka
27.04. 09:00
Sampturnaj v Rybníku
Mladší přípravka
27.04. 09:00
Tabulky - muži a dorost
STAVONA I B třída sk.B
# Tým B
1. Tatenice 47
2. Semanín 39
3. FC Jiskra 39
4. Pomezí 34
5. M.Třebová,,B" 29
6. D.Újezd,,B" 28
7. Sloupnice 27
8. Jablonné 26
9. Lanškroun,,B" 24
10. Libchavy 20
11. Janov 20
12. Žichlínek 20
13. Opatovec 18
14. Řetová 7
SELECT Krajský přebor
# Tým B
1. Pardubičky 50
2. Letohrad 43
3. Lanškroun 31
4. Libchav 29
5. Choceň 28
6. Jablonné 28
7. Prosetín 27
8. Hlinsko 26
9. Litomyšl 26
10. Přelouč 25
11. Holice 21
12. M.Třebová 21
13. Slatiňany 16
14. Polička 7
„Čas si vymysleli lidé, aby věděli, od kdy do kdy a co za to.“ Jan Werich