03.11 Žichlínek 2:3 Jablonné(2:3)
napsal:admin
Góly
2" Kyllar,7" M.Uher,45" Filip

Rozhodčí: Frank
Diváků: 50

Průběh:
Poslední utkání podzimní části se nám vyvedlo,jak herně tak výsledkově.A ti i přesto,že by se nějaké nedostatky našly,zejména koncovka(opět).S jasným cílem,herně domácí přehrát po stranách hřiště a dostávat je pod tlak jsme se do našeho hostitele zakousli již od úvodních minut.Domácí sice podnikli první akci utkání,ale bez výsledku.To na druhé straně hned udeřilo.Po rozehraném rohu hlavičkoval přesně Kyllar a poslal nás do vedení.V krátkém sledu jsme měli dvě více než dobré šance,ale golově jsme prosadili až v 7".Po Ličkově centru hlavičkoval Krejsa,golman míč pouze vyrazil a dobíhající M.Uher zvýšil.Domácí potom z ojedinělé šance korigovali a aby toho nebylo málo,za chvíli vyrovnali.A druhý gol mrzel hodně,špatně se zdvojili hráči,nepodařilo se několikrát odkopnout a bylo to.Zatímco my jsme měli šancí šest a dali goly dva,na stejný počet golů potřeboval Žichlínek šance dvě.Naštěstí se nám podařilo ještě do půlky si vedení vzít zpět,když skoroval Filip hezkou střelou.po změně stran se na mokrém terénu hrálo čím dál hůře,mužstvo plnilo taktiku hrát ze zajištěné obrany a čekat.Vzhledem k tomu,že domácí byli sterilní,utkání skončilo poločasovým výsledkem.

Sestava
Šumpík-J.Uher(49" Křivohlávek),Bednář,Čada, Lička-Krejsa,Chládek,Kyllar,,M.Uher(90" Kuvik)-Špaček( 70" Kashalupa),Filip(84" Šlahora)

Zpracoval: Martin Štusák

Komentáře
Zatím nikdo nekomentoval.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Následující zápasy
Sampsezona ukončena
Muži
03.11.15:15
Sampsezona ukončena-
Dorost
03.11.14:45
Sampsezona ukončena/b>
Starší žáci
03.11.12:30
SampFAJT Cup-
Mladší žáci
02.02. 08.30
Sampsezona ukončna
Starší přípravka
08.12. 08:30
SampSezona ukončena
Mladší přípravka
01.12. 08:30
Tabulky - muži a dorost
STAVONA I B třída sk.B
# Tým B
1. Tatenice 32
2. Semanín 30
3. Pomezí 26
4. FC Jiskra 25
5. M.Třebová,,B" 21
6. Sloupnice 21
7. D.Újezd,,B" 19
8. Jablonné 19
9. Libchavy 18
10. Lanškroun,,B" 18
11. Janov 16
12. Žichlínek 15
13. Opatovec 6
14. Řetová 4
SELECT Krajský přebor
# Tým B
1. Letohrad 36
2. Pardubičky 35
3. Lanškroun 25
4. Jablonné 23
5. Libchavy 20
6. Hlinsko 20
7. Choceň 19
8. Prosetín 18
9. Přelouč 19
10. Holice 17
11. M.Třebová 13
12. Litomyšl 12
13. Slatiňany 9
14. Polička 6
„Čas si vymysleli lidé, aby věděli, od kdy do kdy a co za to.“ Jan Werich