11.08 Jablonné 4:3 Prosetín(2:1)
napsal:admin
Góly
6" 90" Faltus,23" Petrjánoš,51" Mikula

Rozhodčí:Suchomel

Diváků: 70

Průběh:
Domácí výhra v úvodním kole nového ročníku se nerodila lehce.V prvním poločase jsme sice byli lepším týmem,ale vinou špatného řešení ve finální fázi jsme se připravili o lepší poločasový výsledek.Skore otevřel Faltus,který využil nedorozumnění hostů.Vyrovnat mohli hosté z penalty,tu ovšem Šilar kryl.Petrjánoš zvýšil ve 23" na 2:0 a vypadalo to hezky.Hosté však v útočné fázi byli velmi kvalitním týmem a zle nám zatápěli.Ještě do půli se jim podařilo snížit.Po obrátce zvýšil Mikula po rohu na 3:1.Prosetín rychle odpověděl po naší obrané hrubce.A dokonce i vyrovnal,to už nám zjevně docházely síly.O osudu zápasu rozhodl trestný kop v nastaveném čase.Faltus ho precizně proměnil a tři body zůstaly doma.

Sestava
Šilar-Kolesnyk,Baláš,Tomek,Mikula-Moravec(66" Chuluuntsetseg),Vágner,Kyllar,Pišťáček(54" Černohous)-Faltus,Petrjánoš

Zpracoval: Martin Štusák

Komentáře
Zatím nikdo nekomentoval.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Následující zápasy
Sampsezona 2019/2020 ukončena
Muži
xx.xx.yy:yy
Sampsezona 2019/2020 ukončena
Dorost
xx.xx.yy:yy
Sampsezona 2019/2020 ukončena
Starší žáci
xx.xx.yy:yy
Sampsezona 2019/2020 ukončena
Mladší žáci
xx.xx. yy:.yy
Sampsezona ukončena
Starší přípravka
30.05. 14:00
Sampv sezoně nestartujíj
Mladší přípravka
xx.xx. yy:yy
Tabulky - muži a dorost
STAVONA I B třída sk.B
# Tým B
1. Č.Heřmanice 33
2. Letohrad,,B" 30
3. Kunčina 27
4. Libchavy 24
5. Jablonné 20
6. Sloupnice 20
7. Pomezí 17
8. Semanín 16
9. D.Újezd,,B" 16
10. Opatovec 15
11. Lanškroun,,B" 14
12. Březová 14
13. M.Třebová,,B" 12
14. Žichlínek 9
SELECT Krajský přebor
# Tým B
1. Pardubičky 43
2. Č.Třebová 38
3. Letohrad 38
4. Chrudim,,B" 35
5. Lanškroun 34
6. Holice 32
7. Přelouč 32
8. Hlinsko 31
9. Choceň 28
10. M.Třebová 26
11. Libchavy 26
12. Jablonné 24
13. Slatinany 23
14. Ústí 21
15. Prosetín 20
16. Litomyšl 18
17. Polička 5
18. H.Městec 3