11.08 Jablonné 1:4 Č.Heřmanice(1:2)
napsal:admin
Góly
12" Kyllar

Rozhodčí: Mrázek

Diváků:330

Průběh:
Č.Heřmanice v Jablonném potvrdili svoje kvality a odvezli si plný počet bodů.Zejména v první půli jsme jim byli vyrovnaným soupeřem,v některých pasážích jsme byli i lepším týmem.Ale byly to opravdu chvilkové momenty,jinak hosté hru kontrolovali.Do vedení nás poslal ve 12" kapitán Kyllar,kdy se nejlépe zorientoval před brankou po rohovém kopu.Krátce nato Špaček vysunul Vaníčka,který nastřelil boční síť.Hosté vyrovnali v podobným způsobem,jako my-důrazem před brankou.O deset minut později přidali druhý gol,K Šlahorou vyraženému míči měl nejblíže hostující hráč a neměl problém zasunout míč do sítě.A mohlo být hůře v 31",míč po střele jen těsně minul zadní tyč naší branky.V 35" se dostal ke střele Špaček,jeho pokus vyrazil hostující golman na roh.Chvíli před koncem poločasu to zkusil Chádek z tr.kopu,jeho pokus brankář kryl.Po změně stran přišlo to,co nemělo přijít.Hosté po rohu přidali třetí gol a vzali nám prakticky naději na boj o konečný dobrý výsledek.Šancí bylo pomálu a když už se naskytla,nedokázali jsme ji využít.Kontaktní gol měl na kopačce Špaček,kterého ideálně našel střídající Faltus.Nebylo z toho nic a udeřilo na druhé straně.Na centr zprava si naskočil host.útočník a hlavou nedal našemu brankáři šanci.Zápas tak skončil výsledkem 1:4,příští kolo zajíždíme do Pomezí.

Sestava
Šlahora-Lička(57" Uher M.)Kyllar,Bednář-Filip,Matějka,Krejsa,Chládek,Barnet(82" Tomek)-Vaníček(60" Faltus),Špaček(79" Černohous)

Zpracoval: Martin Štusák

"
Komentáře
Zatím nikdo nekomentoval.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Následující zápasy
Sampsezona 2019/2020 ukončena
Muži
xx.xx.yy:yy
Sampsezona 2019/2020 ukončena
Dorost
xx.xx.yy:yy
Sampsezona 2019/2020 ukončena
Starší žáci
xx.xx.yy:yy
Sampsezona 2019/2020 ukončena
Mladší žáci
xx.xx. yy:.yy
Sampsezona ukončena
Starší přípravka
30.05. 14:00
Sampv sezoně nestartujíj
Mladší přípravka
xx.xx. yy:yy
Tabulky - muži a dorost
STAVONA I B třída sk.B
# Tým B
1. Č.Heřmanice 33
2. Letohrad,,B" 30
3. Kunčina 27
4. Libchavy 24
5. Jablonné 20
6. Sloupnice 20
7. Pomezí 17
8. Semanín 16
9. D.Újezd,,B" 16
10. Opatovec 15
11. Lanškroun,,B" 14
12. Březová 14
13. M.Třebová,,B" 12
14. Žichlínek 9
SELECT Krajský přebor
# Tým B
1. Pardubičky 43
2. Č.Třebová 38
3. Letohrad 38
4. Chrudim,,B" 35
5. Lanškroun 34
6. Holice 32
7. Přelouč 32
8. Hlinsko 31
9. Choceň 28
10. M.Třebová 26
11. Libchavy 26
12. Jablonné 24
13. Slatinany 23
14. Ústí 21
15. Prosetín 20
16. Litomyšl 18
17. Polička 5
18. H.Městec 3