Góly
12" Kyllar

Rozhodčí: Mrázek

Diváků:330

Č.Heřmanice v Jablonném potvrdili svoje kvality a odvezli si plný počet bodů.Zejména v první půli jsme jim byli vyrovnaným soupeřem,v některých pasážích jsme byli i lepším týmem.Ale byly to opravdu chvilkové momenty,jinak hosté hru kontrolovali.Do vedení nás poslal ve 12" kapitán Kyllar,kdy se nejlépe zorientoval před brankou po rohovém kopu.Krátce nato Špaček vysunul Vaníčka,který nastřelil boční síť.Hosté vyrovnali v podobným způsobem,jako my-důrazem před brankou.O deset minut později přidali druhý gol,K Šlahorou vyraženému míči měl nejblíže hostující hráč a neměl problém zasunout míč do sítě.A mohlo být hůře v 31",míč po střele jen těsně minul zadní tyč naší branky.V 35" se dostal ke střele Špaček,jeho pokus vyrazil hostující golman na roh.Chvíli před koncem poločasu to zkusil Chádek z tr.kopu,jeho pokus brankář kryl.Po změně stran přišlo to,co nemělo přijít.Hosté po rohu přidali třetí gol a vzali nám prakticky naději na boj o konečný dobrý výsledek.Šancí bylo pomálu a když už se naskytla,nedokázali jsme ji využít.Kontaktní gol měl na kopačce Špaček,kterého ideálně našel střídající Faltus.Nebylo z toho nic a udeřilo na druhé straně.Na centr zprava si naskočil host.útočník a hlavou nedal našemu brankáři šanci.Zápas tak skončil výsledkem 1:4,příští kolo zajíždíme do Pomezí.

Šlahora-Lička(57" Uher M.)Kyllar,Bednář-Filip,Matějka,Krejsa,Chládek,Barnet(82" Tomek)-Vaníček(60" Faltus),Špaček(79" Černohous)

Zpracoval: Martin Štusák