14.08 Jablonné 5:3 Choceň(3:2)
napsal:admin
Góly
21" a 58" Petrjánoš,18" Faltus,28" Mikula,61" Kyllar

Rozhodčí:Ilnytska

Diváků: 44

Průběh:
Domácí utkání s Chocní nabídlo dramatický souboj s mnoha brankami.Začátek utkání jsme vyloženě prospali a už v 11" byl stav 0:2.Rychlonozí hosté přehrávali naši obranu s lehkostí.Naštěstí se náš tým rychle probudil a brzo dokázal korigovat zásluhou technické střely Faltuse.Ve 21" bylo vyrovnáno,když se důrazem prosadil Petrjánoš.Od té doby jsme byli lepším týmem směrem dopředu,obrana se zlepšila.Ve 28" zvýšil po rohu hlavou Mikula a uzavřel poločasové skore.Po změně stran hosté vyrovnali a narostla jim křídla.Využili každou příležitost ohrožení naší branky.Naše obrana odolávala s vypětím všech sil.V útoku jsme byli produktivní ale my.V 58" nás poslal do vedení svým druhým golem Petrjánoš a chvíli nato se prosadil po rohu Kyllar a bylo to o dvě branky.Ve zbytku zápasu jsme si výsledek už ohlídali a připsali si tak druhou výhru v sezoně.
Sestava
Šilar(59" Hebr)-Kolesnyk,Tomek,Kyllar,Baláš-Moravec(71" Pišťáček),Vágner,Mikula,Černohous(90" Chuluuntsetseg)-Faltus,Petrjánoš

Zpracoval: Martin Štusák

Komentáře
Zatím nikdo nekomentoval.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Následující zápasy
Sampsezona 2019/2020 ukončena
Muži
xx.xx.yy:yy
Sampsezona 2019/2020 ukončena
Dorost
xx.xx.yy:yy
Sampsezona 2019/2020 ukončena
Starší žáci
xx.xx.yy:yy
Sampsezona 2019/2020 ukončena
Mladší žáci
xx.xx. yy:.yy
Sampsezona ukončena
Starší přípravka
30.05. 14:00
Sampv sezoně nestartujíj
Mladší přípravka
xx.xx. yy:yy
Tabulky - muži a dorost
STAVONA I B třída sk.B
# Tým B
1. Č.Heřmanice 33
2. Letohrad,,B" 30
3. Kunčina 27
4. Libchavy 24
5. Jablonné 20
6. Sloupnice 20
7. Pomezí 17
8. Semanín 16
9. D.Újezd,,B" 16
10. Opatovec 15
11. Lanškroun,,B" 14
12. Březová 14
13. M.Třebová,,B" 12
14. Žichlínek 9
SELECT Krajský přebor
# Tým B
1. Pardubičky 43
2. Č.Třebová 38
3. Letohrad 38
4. Chrudim,,B" 35
5. Lanškroun 34
6. Holice 32
7. Přelouč 32
8. Hlinsko 31
9. Choceň 28
10. M.Třebová 26
11. Libchavy 26
12. Jablonné 24
13. Slatinany 23
14. Ústí 21
15. Prosetín 20
16. Litomyšl 18
17. Polička 5
18. H.Městec 3