14.08 Jablonné 5:3 Choceň(3:2)
napsal:admin
Góly
21" a 58" Petrjánoš,18" Faltus,28" Mikula,61" Kyllar

Rozhodčí:Ilnytska

Diváků: 44

Průběh:
Domácí utkání s Chocní nabídlo dramatický souboj s mnoha brankami.Začátek utkání jsme vyloženě prospali a už v 11" byl stav 0:2.Rychlonozí hosté přehrávali naši obranu s lehkostí.Naštěstí se náš tým rychle probudil a brzo dokázal korigovat zásluhou technické střely Faltuse.Ve 21" bylo vyrovnáno,když se důrazem prosadil Petrjánoš.Od té doby jsme byli lepším týmem směrem dopředu,obrana se zlepšila.Ve 28" zvýšil po rohu hlavou Mikula a uzavřel poločasové skore.Po změně stran hosté vyrovnali a narostla jim křídla.Využili každou příležitost ohrožení naší branky.Naše obrana odolávala s vypětím všech sil.V útoku jsme byli produktivní ale my.V 58" nás poslal do vedení svým druhým golem Petrjánoš a chvíli nato se prosadil po rohu Kyllar a bylo to o dvě branky.Ve zbytku zápasu jsme si výsledek už ohlídali a připsali si tak druhou výhru v sezoně.
Sestava
Šilar(59" Hebr)-Kolesnyk,Tomek,Kyllar,Baláš-Moravec(71" Pišťáček),Vágner,Mikula,Černohous(90" Chuluuntsetseg)-Faltus,Petrjánoš

Zpracoval: Martin Štusák

Komentáře
Zatím nikdo nekomentoval.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Následující zápasy
Sampsezona ukončena
Muži
02.11.13:30
Sampsezona ukončena
Dorost
16.11.10:30
Sampsezona ukončena
Starší žáci
02.11.10:30
SampFAJT CUP
Mladší žáci
18.01. 08:.30
SampMemoriál J.Vídenského
Starší přípravka
25.01. 08:30
SampMikulášský turnaj
Mladší přípravka
08.12. 08:30
Tabulky - muži a dorost
STAVONA I B třída sk.B
# Tým B
1. Č.Heřmanice 33
2. Letohrad,,B" 30
3. Kunčina 27
4. Libchavy 24
5. Jablonné 20
6. Sloupnice 20
7. Pomezí 17
8. Semanín 16
9. D.Újezd,,B" 16
10. Opatovec 15
11. Lanškroun,,B" 14
12. Březová 14
13. M.Třebová,,B" 12
14. Žichlínek 9
SELECT Krajský přebor
# Tým B
1. Pardubičky 43
2. Č.Třebová 35
3. Letohrad 35
4. Lanškroun 34
5. Přelouč 32
6. Hlinsko 31
7. Holice 29
8. Chrudim,,B" 29
9. Choceň 28
10. M.Třebová 26
11. Libchavy 26
12. Jablonné 24
13. Slatinany 23
14. Ústí 18
15. Litomyšl 18
16. Prosetín 17
17. Polička 5
18. H.Městec 3