18.08 Lanškroun 4:3 Jablonné(2:2 )
napsal:admin
Góly
7" Faltus,19" Petrjánoš,74" Kyllar

Rozhodčí:Papežík

Diváků: 65

Průběh:
K prvnímu podzimnímu venkovnímu utkání jsme zajížděli do nedalekého Lanškrouna. Toto utkání se hodnotí velmi těžce, jelikož přístup některých hráčů v utkání byl velmi nezodpovědný a alibistický. Jestli to bylo tím, že jsme v prvních dvou kolech vyhráli a soupeř by si z nás měl sednout na zadek, nebo únavou, nebo snad nedodržením životosprávy, toto ať si každý z hráčů v hlavě přebere sám. Fotbal je týmová hra a jestli některým jedincům nevadí, že 4-5 jejich spoluhráčů dře a snaží se s předvedenou hrou a výsledkem něco udělat, tak by se nad sebou měli zamyslet. Na střídačce jsou totiž kluci, kteří by určitě chtěli předvést co v nich je. Nemrzí výsledek, prohrát se může, je to kulatý, je to fotbal, ale mrzí předvedená hra a přístup. Dost už bylo promlouvání do duše a doufám, že se k dalším utkáním přistoupí zodpovědněji.

Začátek utkání nevypadal, že bychom měli prohrát, soupeře jsme přehrávali a vypracovali si několik slibných šancí a jedna z nich hned v 7. minutě skončila gólem Faltuse 0-1. Jenomže místo toho, abychom na soupeře ještě více přitlačili, dostáváme hned po rozehrávce v 8. minutě po nedorozumění vyrovnávací branku, první varování, že to nebude tak jednoduché a srovnáno 1-1. Po té se hra, zatím ještě pod naší taktovkou, spíše odehrávala před pokutovým územím Lanškrouna a v 19. minutě se prosazuje Petrjánoš a vedeme 1-2, ale po tomto gólu jsme přestali, až na pár vyjímek, úplně hrát a mysleli, že to půjde samo, ale opak byl pravdou. Domácí začali více kombinovat zjednodušili hru, přidali i na důrazu a odměnou jim byla ve 30 min. opět po našem nedůrazu a chybě vyrovnávací branka 2-2. My bohužel místo toho, abychom přidali, tak jsme čekali na poločasovou pauzu a zbytek poločasu odchodili.

Po změně stran, ačkoli jsme hráče nabádali k větší agresivitě, důrazu, pohybu na hřišti, byl obraz hry takový jako v druhé polovině poločasu prvního, bez chuti s výsledkem něco udělat a strhnout vedení na naší stranu. Za to domácí nepolevovali v agresivitě a po pěkné kombinaci a nepokrytí domácího hráče dostáváme po centru z pravé strany hlavou v 64. minutě branku na 3-2 a domácí se ujímají zcela zaslouženě vedení. My jsme v tuto chvíli tahali za kratší konec, ale po přeskupení několika postů a posílení ofenzívy jsme přece jen vykřesali v 74. minutě brankou Kyllara z rohu naději aspoň na jeden bod, srovnáno 3-3. Gól nás trochu nabudil a po této brance se hra začala přelévat z jedné strany na druhou a každý z týmů se snažil urvat vítězství na svou stranu, ale opět po naší hrubé chybě dostáváme v 89. minutě šťastný gól na konečných 4-3 pro domácí a tímto zhasla naděje na body.

Sestava
Šilar(46" Hebr)-Kolesnyk,Tomek,Kyllar,Baláš-Moravec(76" Chuluuntsetseg)Vágner,Mikula,Černohous(46" Pišťáček)-Faltus,Petrjánoš

Zpracoval: Martin Štusák

Komentáře
Zatím nikdo nekomentoval.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Tabulky - muži a dorost
STAVONA I B třída sk.B
# Tým B
1. Jablonné 23
2. Č.Heřmanice 22
3. Libchavy 19
4. Opatovec 19
5. Březová 19
6. Bystré 16
7. Semanín 16
8. Kunčina 16
9. M.Třebová,,B" 14
10. Sloupnice 14
11. D.Újezd,,B" 9
12. Lanškroun,,B" 8
13. Pomezí 8
14. Žichlínek 4
SELECT Krajský přebor
# Tým B
1. V.Mýto 25
2. Lanškroun 24
3. Č.Třebová 20
4. Slatińany 20
5. Pardubičky 20
6. M.Třebová 19
7. Choceň 17
8. Prosetín 17
9. Ústí 16
10. Přelouč 15
11. Hlinsko 11
12. Polička 8
13. Holice 8
14. Jablonné 8
15. Libchavy 4
16. Letohrad 3
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat