25.08 Jablonné 3:1 Libchavy(3:0)
napsal:admin
Góly


Rozhodčí: Lukášek

Diváků:300

Průběh:
Nedělní odpoledne patřilo v Jablonném fotbalu.Výhru z Pomezí chtěl náš tým potvrdit,ale v cestě jim stál velmi silný tým Libchav.Bez absentujícího kapitána se tým ale,,kousl" a utkání zvládl bravurně i přesto,že v hosté byli na míči možná častěji.Ovšem bez výraznějších šancí.Již ve 2" unikl hostující obraně Vaníček,přes faul nedokázal zakončit a rozhodčí výhodu ukončil.K trestnému se postavili Krejsa s Ličkou a prvně jmenovaný brankáře dokonale zaskočil-1:0 Vyrovnáno mohlo být v 17",kdy rozhodčí hostům daroval pokutový kop za faul nefaul Filipa.Proti byl ale Šlahora,když penaltu zlikvidoval.A tak jsme trestali my.Trestný kop Chládka se zastavil až o síť-2:0.Jedinou šanci hostí ze hry tak byla ta z 29",kdy míč minul tyč jen těsně.Chvíli nato se dokázal prosadit Vaníček proti dvojici obranců,ale míč šel nad branku.Třetí naše standartka mohla být opět golová,Krejsa olízl jen břevno.Vše jsme si vynahradili těsně před odchodem do šaten.Odražený míč po rohu vrátil do vápna Krejsa a Lička se ukázkově trefil z otočky-3:0.Po hodině hry mohl zvýšit Filip,kdy po přihrávce Vaníčka střílel na vzdálenější tyč,ale minul.I hosté,,lízli" břevno naší branky a sice v 63".Čtvrt hodiny před koncem Libchavy málem zlomily břevno naší branky,která se ještě dlouho třásla.V 78" snížili na 3:1,ale na víc už neměly a body tak zůstaly doma.
Sestava
Šlahora-Lička,Bednář,M.Uher-Černohous(46" Křivohlávek),Chládek,Krejsa,Matějka,Filip(70" Prokopec)-Vaníček(84" Kashalupa),Špaček(72" Petrjánoš)

Zpracoval: Martin Štusák

"
Komentáře
Zatím nikdo nekomentoval.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Následující zápasy
Sampsezona ukončena
Muži
02.11.13:30
Sampsezona ukončena
Dorost
16.11.10:30
Sampsezona ukončena
Starší žáci
02.11.10:30
SampFAJT CUP
Mladší žáci
18.01. 08:.30
SampMemoriál J.Vídenského
Starší přípravka
25.01. 08:30
SampMikulášský turnaj
Mladší přípravka
08.12. 08:30
Tabulky - muži a dorost
STAVONA I B třída sk.B
# Tým B
1. Č.Heřmanice 33
2. Letohrad,,B" 30
3. Kunčina 27
4. Libchavy 24
5. Jablonné 20
6. Sloupnice 20
7. Pomezí 17
8. Semanín 16
9. D.Újezd,,B" 16
10. Opatovec 15
11. Lanškroun,,B" 14
12. Březová 14
13. M.Třebová,,B" 12
14. Žichlínek 9
SELECT Krajský přebor
# Tým B
1. Pardubičky 43
2. Č.Třebová 35
3. Letohrad 35
4. Lanškroun 34
5. Přelouč 32
6. Hlinsko 31
7. Holice 29
8. Chrudim,,B" 29
9. Choceň 28
10. M.Třebová 26
11. Libchavy 26
12. Jablonné 24
13. Slatinany 23
14. Ústí 18
15. Litomyšl 18
16. Prosetín 17
17. Polička 5
18. H.Městec 3