Góly
51" a 70" Levý,72" a 77" Faltus,36" Kolesnyk,88" Mikula

Rozhodčí:Doskočil

Diváků: 50

Poslední prázdninovou středu jsme zajížděli odehrát utkání do nedaleké České Třebové s tajným přáním konečně bodovat. Bohužel bylo to opravdu jenom přání, jelikož domácí trestali každou naší chybu brankou. Bláznivý zápas blížící se spíše výsledkově tomu hokejovému, kde bylo vidět několik pohledných fotbalových momentů od domácího mužstva, tak i z naší strany to špatné nebylo, ale dát venku 6 branek a ještě o 3 prohrát ????

Hned v 8. min se po našem nedorozumění domácí ujímají vedení 1:0, hned po rozehrávce se agilní Faltus s Levým tlačí do zakončení a posledně jmenovaný uklízí míč do branky, ale pro údajné postavení mimo hru gól nebyl uznán. Bohužel toto nemohu posoudit, jelikož jsem nebyl v danou chvíli v úrovni nahrávky. Kluky toto trochu sráží na kolena, ale hraje se dál. Hra se po té přelévala od vápna k vápnu se šancemi na obou stranách, ale ve 32. min domácí opět udeřili a prohráváme 2:0, ale na tento gól se nám již podařilo odpovědět a to hned v 36. min., po trestném kopu Kolesnyka, kdy propálil vše, co mu stálo v cestě a snižujeme na 2:1, jenom že po sedmi minutách a nedostoupení rychlonohých domácích útočníků ve 43. min. to je znovu o dvě branky 3:1. A tímto výsledkem skončil i první poločas.

Do druhého poločasu jsme nastupovali s tím, že horším týmem nejsme, že zpřesníme hru a pokusíme se vyrovnat, ale nevím jak tento druhý poločas nazvat, to co se na hřišti odehrávalo, byla z naší strany v obrané fázi katastrofa. Začátek se zaspal a po pěti minutách prohráváme 5:1. Po nějakém tom menším probuzení v 51. min snižujeme Levým na 5:2, ale po několika minutách domácí opět zvyšují v krátkém sledu svůj náskok na hrozivých 8:2. V tuto chvíli to bylo na takzvaně na ručník.me Levým na 5:2, ale po několika minutách domácí opět zvyšují v krátkém sledu svůj náskok na hrozivých 8:2. V tuto chvíli to bylo na tak zvaný ručník do ringu.

Domácí se ale nechali tímto výsledkem ukolébat a že asi zápas už nějak dohrají. S tímto debaklem se ovšem kluci nechtěli smířit a hru zjednodušili a z posledních sil se vrhli do útoku, když viděli, že domácí polevili. Odměnou jim bylo aspoň snížení po několika jednoduchých akcích Faltusem a Levého na 8:5. Po těchto rychlých brankách přišli ještě další šance, ale ty bohužel nebyli využity, za to domácí po ojedinělé akci opět trestají a odskakují na 9:5. Ke konci jsme měli možnost rohu a podařilo se nám Mikulou korigovat na divokých 9:6

Hebr(80" Pospíšil)-Mikula,Baláš,Kyllar,Moravec(58" Chuluuntsetseg)-Kolesnyk,Vágner,Černohous,Pišťáček(74"Beneš),Petrjánoš-,Levý,Faltus

Zpracoval: Martin Štusák