Góly
25" a 57" Faltus

Rozhodčí: Horníček

Diváků:220

Zápas s Kunčinou se hezky protáhl.Nejprve se muselo 20 minut čekat na rozhodčího a nakonec ještě na devět pokutových kopů,které rozhodly o bodu navíc pro hosty.O osudu utkání se rozhodlo už v první půli,kdy jsme mohli a měli vést 3:0 a byl by klid.Jenže místo toho se do kabin na pauzu šlo za stavu 1:1 a po změně stran jsme již bojovali nejen se soupeřem.Do vedení jsme se dostali po souhře dorostenců Černohouse a Faltuse,kdy pevně jmenovaný centroval a druhý si hlavou dokázal poradit-1:0.Ve 26" střílel hezky Krejsa,golovou střelu vytěsnil obránce hlavou těsně vedle tyče.Stejný hráč ve 35" orazítkoval tyč hostující branky.Hosté vyrovnali z rychlého kontru ve 41".Hned po obrátce mohl dát branku Kashalupa,ale prováhal moment ke střele.To Faltus v 57" vystřelil po krásné souhře Krejsy s Chládkem a bylo to 2:1.Tím pro nás utkání skončilo.Od té doby začali hosté využívat benevolenci pana Horníčka a jeho asistentů.Vše jim najednou procházelo,faul na Křivohlávka v pokutovém území ho nechal chladným.V 76" zahrávali hosté tr.kop,Šlahora míč z pod břevna vytěsnil právěna brankovou konstrukci ak naší smůle se míč odrazil tak nešťastně,že pro dobíhajícího utočníka nebyl problém vyrovnat.To že rozhodčí neposoudil penaltový zákrok na Kashalupu v 90" netřeba ani rozebírat.V penaltách byli hosté neomylní,my jednou zaváhali.
Šlahora-Matějka,Bednář,M.Uher-Křivohlávek,Chládek,Krejsa,Barnet,Černohous(62" Prokopec)-Faltus,Vaníček(46" Kashalupa)

Zpracoval: Martin Štusák