01.09 Jablonné 2:3p.k. Kunčina(1:1)
napsal:admin
Góly
25" a 57" Faltus

Rozhodčí: Horníček

Diváků:220

Průběh:
Zápas s Kunčinou se hezky protáhl.Nejprve se muselo 20 minut čekat na rozhodčího a nakonec ještě na devět pokutových kopů,které rozhodly o bodu navíc pro hosty.O osudu utkání se rozhodlo už v první půli,kdy jsme mohli a měli vést 3:0 a byl by klid.Jenže místo toho se do kabin na pauzu šlo za stavu 1:1 a po změně stran jsme již bojovali nejen se soupeřem.Do vedení jsme se dostali po souhře dorostenců Černohouse a Faltuse,kdy pevně jmenovaný centroval a druhý si hlavou dokázal poradit-1:0.Ve 26" střílel hezky Krejsa,golovou střelu vytěsnil obránce hlavou těsně vedle tyče.Stejný hráč ve 35" orazítkoval tyč hostující branky.Hosté vyrovnali z rychlého kontru ve 41".Hned po obrátce mohl dát branku Kashalupa,ale prováhal moment ke střele.To Faltus v 57" vystřelil po krásné souhře Krejsy s Chládkem a bylo to 2:1.Tím pro nás utkání skončilo.Od té doby začali hosté využívat benevolenci pana Horníčka a jeho asistentů.Vše jim najednou procházelo,faul na Křivohlávka v pokutovém území ho nechal chladným.V 76" zahrávali hosté tr.kop,Šlahora míč z pod břevna vytěsnil právěna brankovou konstrukci ak naší smůle se míč odrazil tak nešťastně,že pro dobíhajícího utočníka nebyl problém vyrovnat.To že rozhodčí neposoudil penaltový zákrok na Kashalupu v 90" netřeba ani rozebírat.V penaltách byli hosté neomylní,my jednou zaváhali.
Sestava
Šlahora-Matějka,Bednář,M.Uher-Křivohlávek,Chládek,Krejsa,Barnet,Černohous(62" Prokopec)-Faltus,Vaníček(46" Kashalupa)

Zpracoval: Martin Štusák

"
Komentáře
Zatím nikdo nekomentoval.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Následující zápasy
Sampsezona ukončena
Muži
02.11.13:30
Sampsezona ukončena
Dorost
16.11.10:30
Sampsezona ukončena
Starší žáci
02.11.10:30
SampFAJT CUP
Mladší žáci
18.01. 08:.30
SampMemoriál J.Vídenského
Starší přípravka
25.01. 08:30
SampMikulášský turnaj
Mladší přípravka
08.12. 08:30
Tabulky - muži a dorost
STAVONA I B třída sk.B
# Tým B
1. Č.Heřmanice 33
2. Letohrad,,B" 30
3. Kunčina 27
4. Libchavy 24
5. Jablonné 20
6. Sloupnice 20
7. Pomezí 17
8. Semanín 16
9. D.Újezd,,B" 16
10. Opatovec 15
11. Lanškroun,,B" 14
12. Březová 14
13. M.Třebová,,B" 12
14. Žichlínek 9
SELECT Krajský přebor
# Tým B
1. Pardubičky 43
2. Č.Třebová 35
3. Letohrad 35
4. Lanškroun 34
5. Přelouč 32
6. Hlinsko 31
7. Holice 29
8. Chrudim,,B" 29
9. Choceň 28
10. M.Třebová 26
11. Libchavy 26
12. Jablonné 24
13. Slatinany 23
14. Ústí 18
15. Litomyšl 18
16. Prosetín 17
17. Polička 5
18. H.Městec 3