Góly
17",19" a 46" Štěpánek,5" a 14" Černohorský,10" a 21" Jirásek

Rozhodčí:Hebr

Diváků: 40

První zápas nové sezony jsme odehráli doma proti týmu z Jehnědí. A do premiérového utkání jsme vstoupili dobře. Už v 5.minutě skóre otevřel Černohorský- 1:0. V 10.minutě zvýšil Jirásek na 2:0 a vypadalo to na jednostrannou záležitost. Jenže už ve 12.minutě se do úniku dostal hostující kapitán a snížil na 2:1. Na inkasovanou branku jsme okamžitě reagovali dvěma vstřelenými góly- nejprve ve 14.minutě Černohorský a v 17.minutě Štěpánek- 4:1. Ovšem hned v 18.minutě o sobě dalo vědět Jehnědí, znovu se hosté prosadili ze samostatného úniku- 4:2. Opět jsme reagovali dvěma vstřelenými góly- 19.minuta Štěpánek a v 21.minutě Jirásek. Do konce poločasu jsme kontrolovali hru a vytvořili si ještě několik gólových příležitostí, které však ztroskotaly na dobře chytajícím brankáři hostů. A tak bylo skóre po prvním poločase 6:2.
Ve druhém poločase jsme chtěli navázat na výkon z prvního, což se nám dařilo. Kontrolovali jsme hru, vytvářeli si šance, ale nedařilo se nám znovu prosadit. Až v 46.minutě se potřetí v zápase prosadil Štěpánek- 7:2. Zbytek utkání se už spíše dohrával, soupeře jsme do ničeho nepustili a postupně mu docházely síly.
V propršeném dopoledni jsme podali dobrý výkon a na úvod sezony jsme si připsali důležité vítězství.

Chládek- Trojan, Hubálek, Vaníčková- Hock, Černohorský, Schwarz- Štěpánek, Jirásek (Mareš, Appl, Černohous, Hanus)

Zpracoval: Martin Štusák