Góly
26" a 40" Appl,38" Černohorský,65" Hubálek

Rozhodčí:Hebr

Diváků: 50

Ve druhém kole jsme doma hostili celek Dolní Dobrouče. Už první minuty ukázaly, že nováček nám nedá nic zadarmo. V prvních dvaceti minutách se bojovalo především ve středu hřiště, ale postupem času jsme získávali mírnou převahu, avšak žádnou velkou šanci jsme si nevytvořili. Plusem ale bylo, že se soupeř na naší polovinu dostal s balonem pouze sporadicky. Ve 26.minutě jsme dostali výhodu v podobě pokutového kopu, který ale Appl neproměnil, ale dokázal se prosadit z dorážky- 1:0. V posledních pěti minutách prvního poločasu nás hostující tým zatlačil a dostal se i do série šancí. Nejprve nás dobrým zákrokem podržel brankář Chládek, následně jsme dva střelecké pokusy před prázdnou brankou zblokovali. Poločas tak skončil naším těsným vedením.
Do druhé půle jsme chtěli vstoupit co nejlépe a co nejdříve přidat druhou branku. To se nám podařilo už po třech minutách, kdy po rohovém kopu uplatnil důraz před hostující brankou Černohorský- 2:0. Dvě minuty na to, zahrával roh Appl a balon zakroutil přímo do branky- 3:0. Hosté začali pomalu přebírat iniciativu. My jsme začali působit uspokojeným dojmem, čehož soupeř využil a po úniku se gólově prosadil v 54.minutě- 3:1. Po tomto gólu se hra vyrovnala, ale moc fotbalové podívané nenabízela. Opět se převážně bojovalo ve středu hřiště. V 65.minutě dostal balon před pokutovým územím hostů Hubálek a prostřelil golmana- 4:1. To bylo vše a vítězství jsme zaznamenali i tentokrát. Pro soupeře byl výsledek poněkud krutý, nicméně naše vítězství bylo zasloužené. Zápas nám ukázal, že máme stále na čem pracovat a Dobrouč bude nepříjemným soupeřem pro ostatní týmy soutěže.

Chládek- Trojan, Hubálek, Appl- Hock, Černohorský, Schwarz- Jirásek, Štěpánek (Mareš, Čáp, Černohous)

Zpracoval: Martin Štusák