15.09 Jablonné 5:4pk D.Újezd(1:2)
napsal:admin
Góly
74" a 88" Chládek,5" Krejsa,84" Lička
Rozhodčí: Kudyn

Diváků:250

Průběh:
Dobrý úvod-dlouho mizérie-dobrý závěr.Tak nějak by se dal charakterizovat nedělní duel s rezervou D.Újezdu. Začátek utkání nám vyšel náramně.Nejprve Lička hlavou vyzkoušel pozornost hostujícího brankáře,za chvíli souhra Filipa s Faltusem skončila hlavičkou Faltuse těsně mimo.Agilní Faltus vzápětínašel centrem přesně Krejsu,jehož první střelu zastavila obrana,ale opakovaný pokus už skončil v síti.Místo klidu po vstřelené brance se na naše kopačky vkradla nejistota a hosté začali být od 15 minuty lepším týmem.v 18" se radovali z vyrovnání,když se špatně dohodl Šlahora s beky a hostující hráč pohodlně vyrovnal.Co na tom,že si míč předtím zpracoval rukou-1:1.Ve 30" to zkusil Matějka z 30 metrů,golman míč vytáhl z růžku braky na roh.Před koncem první půle si na hranici ofsajdu převzal míč jeden z hostujících hráčů a jeho centr k překvapení všech skončil v síti.Matějka mohl vyrovnat,ale z 15 metrů branku přestřelil.Hned po obrátce fatálně chybujeme v obraně a hosté přidali třetí gol.Korigovat mohl Krejsa z penalty nařízené za faul na Barneta,ovšem s příležitostí naložil špatně a skore se neměnilo.V 64" jsme opět zmatkovali v obranné činnosti,byl z toho naštěstí jen roh hostí.V 73" se doplnili Špaček s Filipem,po jejich akci uklidil míč do sítě precizně Chládek.O deset minut později předvedl Lička parádní akci po levé straně,kterou zakončil krásným přehozením golmana-3:3.Euforie z vyrovnání trvala jen minutu.Hosté nám jak jinak,než po chybě,dali na 3:4.Ale golům nebyl konec,Trestný kop Chládka v 88" skončil tam kde měl skončit-4:4.Při penaltách jsme oproti posledním domácímu mači,byl 100%,Šlahora dva pokusy čapl a brali jsme bonusový bod.

Sestava
Šlahora-Čada(69" Prokopec),Bednář,Matějka-M.Uher(64" Špaček),Krejsa,Lička,Chládek,Črenohous(32" Barnet)-Filip(81" Křivohlávek),Faltus(Kashalupa)

Zpracoval: Martin Štusák

"
Komentáře
Zatím nikdo nekomentoval.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Následující zápasy
Sampsezona ukončena
Muži
02.11.13:30
Sampsezona ukončena
Dorost
16.11.10:30
Sampsezona ukončena
Starší žáci
02.11.10:30
SampFAJT CUP
Mladší žáci
18.01. 08:.30
SampMemoriál J.Vídenského
Starší přípravka
25.01. 08:30
SampMikulášský turnaj
Mladší přípravka
08.12. 08:30
Tabulky - muži a dorost
STAVONA I B třída sk.B
# Tým B
1. Č.Heřmanice 33
2. Letohrad,,B" 30
3. Kunčina 27
4. Libchavy 24
5. Jablonné 20
6. Sloupnice 20
7. Pomezí 17
8. Semanín 16
9. D.Újezd,,B" 16
10. Opatovec 15
11. Lanškroun,,B" 14
12. Březová 14
13. M.Třebová,,B" 12
14. Žichlínek 9
SELECT Krajský přebor
# Tým B
1. Pardubičky 43
2. Č.Třebová 35
3. Letohrad 35
4. Lanškroun 34
5. Přelouč 32
6. Hlinsko 31
7. Holice 29
8. Chrudim,,B" 29
9. Choceň 28
10. M.Třebová 26
11. Libchavy 26
12. Jablonné 24
13. Slatinany 23
14. Ústí 18
15. Litomyšl 18
16. Prosetín 17
17. Polička 5
18. H.Městec 3