21.09 Letohrad 1:3 Jablonné(0:2)
napsal:admin
Góly
25" Levý,35" Petrjánoš,83" Vágner

Rozhodčí:Pecza

Diváků: 46

Průběh:
Další kolo se odehrálo v Letohradě. Už v týdnu před utkáním jsme si s hráči řekli, že nás nebude čekat nic jednoduchého, ale když podáme stejný týmový výkon jako před týdnem, tak určitě neodjedeme s prázdnou.
Utkání začalo, jak se dalo předpokládat, náporem domácího týmu, ale ne však na dlouho. Po čtvrt hodince se hra začala vyrovnávat a po několika šancích domácího týmu, začali přicházet po jednoduchých akcích i šance na naší straně a z jedné z těchto příležitostí, kdy výborně hrající Faltus ve 25. min nádherným nadýchaným centrem nachází na hranici malého vápna Levého a ten nekompromisně uklízí míč hlavou do brány, 25. min - 0:1. Hráče tato vstřelená branka povzbudila a bylo na nich vidět odhodlání vstřelit další gól a to se podařilo hned za deset minut rychlonohému Petrjánošovi, 35. min 0:2. Po této brance jsme trochu polevili a domácí ucítili příležitost na snížení, zejména agilním Polzerem a hbitým Kořánem, kteří svojí rychlostí a důrazem nadělali našim zadákům spoustu starostí, ale dobře organizovaná obrana a včasné výběhy a několik dobrých zákroků Šilara už do konce prvního poločasu nepřipustila žádnou změnu.
Do druhého poločasu jsme nastupovali s tím, že pokud budeme nadále aktivní a disciplinovaní, šance na výhru bude. Jenomže hned na začátku druhého poločasu se rychlonohý Polzer dostal do velkého vápna, kde došlo ke kontaktu s naším hráčem a pískala se penalta, kterou bezpečně proměňuje Vencl a domácí snižují, 47. min - 1:2. Domácí tato branka samozřejmě nabudila a začali nás v určitých momentech přehrávat, jenomže zbrklost některých hráčů nebo špatné řešení dané situace naštěstí
k vyrovnávací brance nevedla. Po přeskupení několika postů jsme se i my dostávali do nebezpečných šancí, které měli skončit gólem, ale výborně chytající domácí brankář byl proti. Utkání se pomalu chýlilo ke svému konci, kdy se opět ke slovu přihlásil Faltus, po Moravcově vybojovaném míči se výše jmenovaný nejlépe zorientoval v pokutovém území, kde si všiml nabíhajícího osamoceného Vágnera a zpětnou přihrávkou mu naservíroval míč jak na zlatém podnose před úplně odkrytou branku domácích, tudíž pro Vágnera už nebylo složité skórovat, 83. min – 1:3. Do konce druhého poločasu se již nic vážnějšího neudálo a tak ,, derby ‘‘ je naše!!! Všichni hráči zaslouží pochvalu za dobrý týmový výkon.Pro jednoho z trenérů to byl hezký narozeninový dárek.Nezbývá než si přát,aby i k ostatním utkání celý tým přistupoval tak,jako tuto sobotu.
Sestava
Šilar-Mikula,Tomek,Kyllar-Kolesnyk,Černohous,Vágner,Faltus,Pišťáček(89" Pauk)-Petrjánoš(90" Hebr),Levý

Zpracoval: Martin Štusák

Komentáře
Zatím nikdo nekomentoval.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Tabulky - muži a dorost
STAVONA I B třída sk.B
# Tým B
1. Jablonné 23
2. Č.Heřmanice 22
3. Libchavy 19
4. Opatovec 19
5. Březová 19
6. Bystré 16
7. Semanín 16
8. Kunčina 16
9. M.Třebová,,B" 14
10. Sloupnice 14
11. D.Újezd,,B" 9
12. Lanškroun,,B" 8
13. Pomezí 8
14. Žichlínek 4
SELECT Krajský přebor
# Tým B
1. V.Mýto 25
2. Lanškroun 24
3. Č.Třebová 20
4. Slatińany 20
5. Pardubičky 20
6. M.Třebová 19
7. Choceň 17
8. Prosetín 17
9. Ústí 16
10. Přelouč 15
11. Hlinsko 11
12. Polička 8
13. Holice 8
14. Jablonné 8
15. Libchavy 4
16. Letohrad 3
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat