Góly
25" Levý,35" Petrjánoš,83" Vágner

Rozhodčí:Pecza

Diváků: 46

Další kolo se odehrálo v Letohradě. Už v týdnu před utkáním jsme si s hráči řekli, že nás nebude čekat nic jednoduchého, ale když podáme stejný týmový výkon jako před týdnem, tak určitě neodjedeme s prázdnou.
Utkání začalo, jak se dalo předpokládat, náporem domácího týmu, ale ne však na dlouho. Po čtvrt hodince se hra začala vyrovnávat a po několika šancích domácího týmu, začali přicházet po jednoduchých akcích i šance na naší straně a z jedné z těchto příležitostí, kdy výborně hrající Faltus ve 25. min nádherným nadýchaným centrem nachází na hranici malého vápna Levého a ten nekompromisně uklízí míč hlavou do brány, 25. min - 0:1. Hráče tato vstřelená branka povzbudila a bylo na nich vidět odhodlání vstřelit další gól a to se podařilo hned za deset minut rychlonohému Petrjánošovi, 35. min 0:2. Po této brance jsme trochu polevili a domácí ucítili příležitost na snížení, zejména agilním Polzerem a hbitým Kořánem, kteří svojí rychlostí a důrazem nadělali našim zadákům spoustu starostí, ale dobře organizovaná obrana a včasné výběhy a několik dobrých zákroků Šilara už do konce prvního poločasu nepřipustila žádnou změnu.
Do druhého poločasu jsme nastupovali s tím, že pokud budeme nadále aktivní a disciplinovaní, šance na výhru bude. Jenomže hned na začátku druhého poločasu se rychlonohý Polzer dostal do velkého vápna, kde došlo ke kontaktu s naším hráčem a pískala se penalta, kterou bezpečně proměňuje Vencl a domácí snižují, 47. min - 1:2. Domácí tato branka samozřejmě nabudila a začali nás v určitých momentech přehrávat, jenomže zbrklost některých hráčů nebo špatné řešení dané situace naštěstí
k vyrovnávací brance nevedla. Po přeskupení několika postů jsme se i my dostávali do nebezpečných šancí, které měli skončit gólem, ale výborně chytající domácí brankář byl proti. Utkání se pomalu chýlilo ke svému konci, kdy se opět ke slovu přihlásil Faltus, po Moravcově vybojovaném míči se výše jmenovaný nejlépe zorientoval v pokutovém území, kde si všiml nabíhajícího osamoceného Vágnera a zpětnou přihrávkou mu naservíroval míč jak na zlatém podnose před úplně odkrytou branku domácích, tudíž pro Vágnera už nebylo složité skórovat, 83. min – 1:3. Do konce druhého poločasu se již nic vážnějšího neudálo a tak ,, derby ‘‘ je naše!!! Všichni hráči zaslouží pochvalu za dobrý týmový výkon.Pro jednoho z trenérů to byl hezký narozeninový dárek.Nezbývá než si přát,aby i k ostatním utkání celý tým přistupoval tak,jako tuto sobotu.
Šilar-Mikula,Tomek,Kyllar-Kolesnyk,Černohous,Vágner,Faltus,Pišťáček(89" Pauk)-Petrjánoš(90" Hebr),Levý

Zpracoval: Martin Štusák