25.09 Jablonné 5:0 Luková(2:0)
napsal:admin
Góly
28" T.Hrdina,34" Tomeš,52" A.Hrdina,66" Kubelka,68" Němeček

Rozhodčí:Stolín

Diváků: 55

Průběh:
Ve středečním podvečeru starší žáci sehráli vložené kolo s celkem z Lukové.Utkání se hrálo prakticky na jednu branku,ale kombinace většinou vázla a spoustu nadějných akcí se nepodařilo dotáhnout do úspěšného zakončení.Také hostující brankářka podala dobrý výkon a i díky jejímu výkonu nebylo konečné skore vyšší.To se poprvé změnilo až ve 28",kdy si na roh dobře naběhl T.Hrdina a hlavou dal na 1:0.Ještě do poločasu jsme přidali pojistku,když se z dorážky prosadil Tomeš.Druhá půle byla kopií té první.Převaha,ale dlouho nepotvrzená goly.ž v 52" přidal třetí gol A.Hrdina.V samém závěru se ještě prosadil kapitán Kubelka a po něm i Němeček a skore 5:0 svítilo i po závěrečném hvizdu.v neděli přivítáme na domácím hřišti celek Rudoltic a tím se naše domácí scéna uzavře.Do konce podzimní části už bude náš tým cestovat pouze ven.

Sestava
Jansa-Fogl,Tomeš,Nastoupil-Němeček,Machačný,Bartoníček-Formánek,Hrdina(Brandejs,Žofka,Kubelka,Prokopec,Černohous,Večeř,Hrdina A.,Tlachač,Hrdina T.)

Zpracoval: Martin Štusák

Komentáře
Zatím nikdo nekomentoval.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Následující zápasy
Sampsezona ukončena
Muži
02.11.13:30
Sampsezona ukončena
Dorost
16.11.10:30
Sampsezona ukončena
Starší žáci
02.11.10:30
SampFAJT CUP
Mladší žáci
18.01. 08:.30
SampMemoriál J.Vídenského
Starší přípravka
25.01. 08:30
SampMikulášský turnaj
Mladší přípravka
08.12. 08:30
Tabulky - muži a dorost
STAVONA I B třída sk.B
# Tým B
1. Č.Heřmanice 33
2. Letohrad,,B" 30
3. Kunčina 27
4. Libchavy 24
5. Jablonné 20
6. Sloupnice 20
7. Pomezí 17
8. Semanín 16
9. D.Újezd,,B" 16
10. Opatovec 15
11. Lanškroun,,B" 14
12. Březová 14
13. M.Třebová,,B" 12
14. Žichlínek 9
SELECT Krajský přebor
# Tým B
1. Pardubičky 43
2. Č.Třebová 35
3. Letohrad 35
4. Lanškroun 34
5. Přelouč 32
6. Hlinsko 31
7. Holice 29
8. Chrudim,,B" 29
9. Choceň 28
10. M.Třebová 26
11. Libchavy 26
12. Jablonné 24
13. Slatinany 23
14. Ústí 18
15. Litomyšl 18
16. Prosetín 17
17. Polička 5
18. H.Městec 3