25.09 Jablonné 5:0 Luková(2:0)
napsal:admin
Góly
28" T.Hrdina,34" Tomeš,52" A.Hrdina,66" Kubelka,68" Němeček

Rozhodčí:Stolín

Diváků: 55

Průběh:
Ve středečním podvečeru starší žáci sehráli vložené kolo s celkem z Lukové.Utkání se hrálo prakticky na jednu branku,ale kombinace většinou vázla a spoustu nadějných akcí se nepodařilo dotáhnout do úspěšného zakončení.Také hostující brankářka podala dobrý výkon a i díky jejímu výkonu nebylo konečné skore vyšší.To se poprvé změnilo až ve 28",kdy si na roh dobře naběhl T.Hrdina a hlavou dal na 1:0.Ještě do poločasu jsme přidali pojistku,když se z dorážky prosadil Tomeš.Druhá půle byla kopií té první.Převaha,ale dlouho nepotvrzená goly.ž v 52" přidal třetí gol A.Hrdina.V samém závěru se ještě prosadil kapitán Kubelka a po něm i Němeček a skore 5:0 svítilo i po závěrečném hvizdu.v neděli přivítáme na domácím hřišti celek Rudoltic a tím se naše domácí scéna uzavře.Do konce podzimní části už bude náš tým cestovat pouze ven.

Sestava
Jansa-Fogl,Tomeš,Nastoupil-Němeček,Machačný,Bartoníček-Formánek,Hrdina(Brandejs,Žofka,Kubelka,Prokopec,Černohous,Večeř,Hrdina A.,Tlachač,Hrdina T.)

Zpracoval: Martin Štusák

Komentáře
Zatím nikdo nekomentoval.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Následující zápasy
Sampsezona 2019/2020 ukončena
Muži
xx.xx.yy:yy
Sampsezona 2019/2020 ukončena
Dorost
xx.xx.yy:yy
Sampsezona 2019/2020 ukončena
Starší žáci
xx.xx.yy:yy
Sampsezona 2019/2020 ukončena
Mladší žáci
xx.xx. yy:.yy
Sampsezona ukončena
Starší přípravka
30.05. 14:00
Sampv sezoně nestartujíj
Mladší přípravka
xx.xx. yy:yy
Tabulky - muži a dorost
STAVONA I B třída sk.B
# Tým B
1. Č.Heřmanice 33
2. Letohrad,,B" 30
3. Kunčina 27
4. Libchavy 24
5. Jablonné 20
6. Sloupnice 20
7. Pomezí 17
8. Semanín 16
9. D.Újezd,,B" 16
10. Opatovec 15
11. Lanškroun,,B" 14
12. Březová 14
13. M.Třebová,,B" 12
14. Žichlínek 9
SELECT Krajský přebor
# Tým B
1. Pardubičky 43
2. Č.Třebová 38
3. Letohrad 38
4. Chrudim,,B" 35
5. Lanškroun 34
6. Holice 32
7. Přelouč 32
8. Hlinsko 31
9. Choceň 28
10. M.Třebová 26
11. Libchavy 26
12. Jablonné 24
13. Slatinany 23
14. Ústí 21
15. Prosetín 20
16. Litomyšl 18
17. Polička 5
18. H.Městec 3