29.09 Jablonné 6:5pk Rudoltice(3:0)
napsal:admin
Góly
3",24",36" a 57" Formánek,23" vlastní

Rozhodčí:Suchomel

Diváků: 30

Průběh:
V posledním domácím utkání v podzimní části sezony jsme přivítali celek Rudoltic.Divoký zápas,divoké skore,konečná penaltová výhra našeho týmu.Nutno přiznat,že nebýt hostujícího laika na,,čáře",asi by to byla výhra za tři body,ale na dvoubodové to nic nemění.Do zápasu jsme doslova vlétli a jižve 3" se krásně trefil Formánek.Byli jsme lepším týmem a ve 23" donutili hosty skorovat vlastencem.Za minutu přidal třetí gol opět Formánek a tímto skore poločas skončil.A to i zásluhou našeho brankáře,který několikrát tým podržel.Když krátce obrátce v neděli střelecky disponovaný Formánek přidal čtvrtý gol,zdálo se být vše jasné.Jenže hosté se vzchopili a v rozmezí tří minut skore upravili na 4:2.V 54" dokonce snížili na rozdíl jedné branky.Naštěstí Formánek v 57" se štěstím dal na 5:3. a dodal do našich řad klid.S tímto skore ale hostující laik na pomezí nesouhlasil a v závěrečných minutách doslova,,pustil" dva ofsajdy svého týmu,po kterých bylo skore po 70 minutách 5:5.V penaltách jsme byli až na Tomeše úspěšní a připsali si tak bonusový bod.
.
Sestava
Jansa-Fogl,Tomeš,Nastoupil-Němeček,Machačný,Bartoníček-Formánek,Hrdina(Brandejs,Žofka,Kubelka,Prokopec,Černohous,Večeř,Hrdina A.,Tlachač,Hrdina T.)

Zpracoval: Martin Štusák

Komentáře
Zatím nikdo nekomentoval.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Následující zápasy
Sampsezona ukončena
Muži
02.11.13:30
Sampsezona ukončena
Dorost
16.11.10:30
Sampsezona ukončena
Starší žáci
02.11.10:30
SampFAJT CUP
Mladší žáci
18.01. 08:.30
SampMemoriál J.Vídenského
Starší přípravka
25.01. 08:30
SampMikulášský turnaj
Mladší přípravka
08.12. 08:30
Tabulky - muži a dorost
STAVONA I B třída sk.B
# Tým B
1. Č.Heřmanice 33
2. Letohrad,,B" 30
3. Kunčina 27
4. Libchavy 24
5. Jablonné 20
6. Sloupnice 20
7. Pomezí 17
8. Semanín 16
9. D.Újezd,,B" 16
10. Opatovec 15
11. Lanškroun,,B" 14
12. Březová 14
13. M.Třebová,,B" 12
14. Žichlínek 9
SELECT Krajský přebor
# Tým B
1. Pardubičky 43
2. Č.Třebová 35
3. Letohrad 35
4. Lanškroun 34
5. Přelouč 32
6. Hlinsko 31
7. Holice 29
8. Chrudim,,B" 29
9. Choceň 28
10. M.Třebová 26
11. Libchavy 26
12. Jablonné 24
13. Slatinany 23
14. Ústí 18
15. Litomyšl 18
16. Prosetín 17
17. Polička 5
18. H.Městec 3