29.09 Jablonné 0:1pk M.Třebová(0:0)
napsal:admin
Góly


Rozhodčí: Frank

Diváků:120

Průběh:
Přiznejme si,že nedělní utkání s rezervou M.Třebové bylo asi nejhorším představením našeho týmu v dosavadním průběhu soutěže,v domácím prostředí zcela určitě.Za to,že samotný zápas dospěl až do penaltového rozuzlení,můžeme děkovat především Šlahorovi,který odchytal neuvěřitelný zápas.Přitom do 15 minuty se bylo na co dívat.Hrálo se nahoru dolů a skore se mohlo měnit na obou stranách.Na naší straně to zkoušel Barnet a Filip,na druhé straně jednou včas zasáhl Šlahora a jednou při nás stálo štěstí.Po těchto šancích fotbal vytratil a byl to především boj.Ve druhém poločase byli hosté lepším týmem,z naší strany to byla píše křeč.V 53" hosté těsně míjejí tyč naší branky.O tři minuty později Šlahora bravurně vyráží golovou hlavičku po rozehraném rohu.V 63" Filip přestřelil v nadějné pozici..Potom Barnet hezky mířil na přední tyč,ale golman vyrazil na roh.To bylo z naší strany vše.Tedy ž na Šlahoru,který postupně likviduje
70",72" a 81" -100% šance hostí perfektními zákroky
82" a 87" - brejky hostí včasným vyběhnutím
Bohužel jedna chycená penalta byla málo,protože dva naši střelci neuspěli.

Sestava
Šlahora-Čada,Bednář,Matějka-M.Uher(84" Tomek),Krejsa,Chládek,Lička(79" Kyllar),Barnet-Špaček(73" petrjánoš),Filip(84" Vaníček)

Zpracoval: Martin Štusák

"
Komentáře
Zatím nikdo nekomentoval.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Následující zápasy
Sampsezona 2019/2020 ukončena
Muži
xx.xx.yy:yy
Sampsezona 2019/2020 ukončena
Dorost
xx.xx.yy:yy
Sampsezona 2019/2020 ukončena
Starší žáci
xx.xx.yy:yy
Sampsezona 2019/2020 ukončena
Mladší žáci
xx.xx. yy:.yy
Sampsezona ukončena
Starší přípravka
30.05. 14:00
Sampv sezoně nestartujíj
Mladší přípravka
xx.xx. yy:yy
Tabulky - muži a dorost
STAVONA I B třída sk.B
# Tým B
1. Č.Heřmanice 33
2. Letohrad,,B" 30
3. Kunčina 27
4. Libchavy 24
5. Jablonné 20
6. Sloupnice 20
7. Pomezí 17
8. Semanín 16
9. D.Újezd,,B" 16
10. Opatovec 15
11. Lanškroun,,B" 14
12. Březová 14
13. M.Třebová,,B" 12
14. Žichlínek 9
SELECT Krajský přebor
# Tým B
1. Pardubičky 43
2. Č.Třebová 38
3. Letohrad 38
4. Chrudim,,B" 35
5. Lanškroun 34
6. Holice 32
7. Přelouč 32
8. Hlinsko 31
9. Choceň 28
10. M.Třebová 26
11. Libchavy 26
12. Jablonné 24
13. Slatinany 23
14. Ústí 21
15. Prosetín 20
16. Litomyšl 18
17. Polička 5
18. H.Městec 3