29.09 Jablonné 0:1pk M.Třebová(0:0)
napsal:admin
Góly


Rozhodčí: Frank

Diváků:120

Průběh:
Přiznejme si,že nedělní utkání s rezervou M.Třebové bylo asi nejhorším představením našeho týmu v dosavadním průběhu soutěže,v domácím prostředí zcela určitě.Za to,že samotný zápas dospěl až do penaltového rozuzlení,můžeme děkovat především Šlahorovi,který odchytal neuvěřitelný zápas.Přitom do 15 minuty se bylo na co dívat.Hrálo se nahoru dolů a skore se mohlo měnit na obou stranách.Na naší straně to zkoušel Barnet a Filip,na druhé straně jednou včas zasáhl Šlahora a jednou při nás stálo štěstí.Po těchto šancích fotbal vytratil a byl to především boj.Ve druhém poločase byli hosté lepším týmem,z naší strany to byla píše křeč.V 53" hosté těsně míjejí tyč naší branky.O tři minuty později Šlahora bravurně vyráží golovou hlavičku po rozehraném rohu.V 63" Filip přestřelil v nadějné pozici..Potom Barnet hezky mířil na přední tyč,ale golman vyrazil na roh.To bylo z naší strany vše.Tedy ž na Šlahoru,který postupně likviduje
70",72" a 81" -100% šance hostí perfektními zákroky
82" a 87" - brejky hostí včasným vyběhnutím
Bohužel jedna chycená penalta byla málo,protože dva naši střelci neuspěli.

Sestava
Šlahora-Čada,Bednář,Matějka-M.Uher(84" Tomek),Krejsa,Chládek,Lička(79" Kyllar),Barnet-Špaček(73" petrjánoš),Filip(84" Vaníček)

Zpracoval: Martin Štusák

"
Komentáře
Zatím nikdo nekomentoval.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Následující zápasy
Sampsezona ukončena
Muži
02.11.13:30
Sampsezona ukončena
Dorost
16.11.10:30
Sampsezona ukončena
Starší žáci
02.11.10:30
SampFAJT CUP
Mladší žáci
18.01. 08:.30
SampMemoriál J.Vídenského
Starší přípravka
25.01. 08:30
SampMikulášský turnaj
Mladší přípravka
08.12. 08:30
Tabulky - muži a dorost
STAVONA I B třída sk.B
# Tým B
1. Č.Heřmanice 33
2. Letohrad,,B" 30
3. Kunčina 27
4. Libchavy 24
5. Jablonné 20
6. Sloupnice 20
7. Pomezí 17
8. Semanín 16
9. D.Újezd,,B" 16
10. Opatovec 15
11. Lanškroun,,B" 14
12. Březová 14
13. M.Třebová,,B" 12
14. Žichlínek 9
SELECT Krajský přebor
# Tým B
1. Pardubičky 43
2. Č.Třebová 35
3. Letohrad 35
4. Lanškroun 34
5. Přelouč 32
6. Hlinsko 31
7. Holice 29
8. Chrudim,,B" 29
9. Choceň 28
10. M.Třebová 26
11. Libchavy 26
12. Jablonné 24
13. Slatinany 23
14. Ústí 18
15. Litomyšl 18
16. Prosetín 17
17. Polička 5
18. H.Městec 3