Góly
65" Faltus,76" Kolesnyk,90" Černohous

Rozhodčí:Vykopal

Diváků: 110

V neděli, krátce po poledni, jsme na našem hřišti přivítali celek z nedalekého Ústí nad Orlicí. První poločas se odehrával spíše na polovině Ústí, kdy naši hráči měli spoustu příležitostí skórovat, jenomže špatně seřízená mířidla nebo zbrklost ve finální přihrávce a nedůraz v osobních soubojích znamenal jenom to,že jsme po 45" prohrávali o dvě branky..Soupeř nám prostě udělil lekci z produktivity, dostal se 4x za půlku a dvakrát skóroval. Klukům se za první poločas nedala upřít snaha o vstřelení branky, ale vypadalo to, jako kdyby měli zataženou ruční brzdu.

Do druhého poločasu jsme si řekli, že se s výsledkem pokusíme něco udělat a že už konečně dáme gól a to se podařilo v 65. min Faltusovi – 1:2. Na našich hráčích bylo hned vidět, že je branka nabudila a že by chtěli zápas otočit, jenom že výborně chytající ústecký brankář byl proti. Vyrovnat se konečně podařilo v 76. min Kolesnykovi, který bombou z vápna prostřelil vše, co mu stálo v cestě – 2:2. Hosté nadále hrozili z rychlých brejků a dobrého dostupování, jedno toto dostoupení a nedůraz v rozehrávce nám byl osudným a v 88. min hosté opět udeřili a opět se ujímají těsně před koncem utkání vedení – 2:3. Tento výsledek vzhledem k vývoji zápasu by byl velmi krutý. Hráči sami věděli, že horším týmem nejsme a s takovým to výsledkem se nechtěl smířit Černohous, který se nejlépe zorientoval ve skrumáži před brankou a srovnává v 90. min na konečných – 3:3. V penaltovém rozstřelu jsme bohužel neuspěli a tak bonusový bod si připsalo Ústí.
Šilar-Baláš,Tomek,Kyllar-Kolesnyk,Černohous,Vágner,Mikula(70" Pišťáček)Moravec(46" Chuluuntsetseg)-Petrjánoš,Faltus

Zpracoval: Martin Štusák