05.10 Pardubičky 3:0 Jablonné(0:0)
napsal:admin
Góly


Rozhodčí:Linhart

Diváků: 30

Průběh:

V sobotu 5.10. jsme zajížděli na hřiště velkého favorita do Pardubiček.,Trenéři měli l k dispozici pouze 14 hráčů,včetně dvou ,,zapůjčených" starších žáků.
Jak vidno ze sestavy,nastoupili jsme s nejmladším týmem ale s odhodláním nedat kůži zadarmo.Za soustavného lijáku jsme domácí nepouštěli do hry, hráli jsme velmi zodpovědně a vyráželi do brejků.Domácí v první půli zahrozili dvakrát, ale branka jim byla malá.My jsme po pěkné akci, po střele Pišťáčka, orazítkovali břevno.Favorit se neprosadil a poločas byl tedy bez branek.Do druhé půle jsme nastupovali s odhodláním trápit domácí,co nám budou síly stačit.V 61.minutě sice už prohráváme 1:0 ale hra je vyrovnaná,domácí se o výsledek obávají.Zápas rozhodují v 75.minutě dalším golem,na zvrat nám již chybějí síly,domácí pečetí výhru v 85.minutě a konečný výsledek je tedy 3 :0 pro domácí.Asi vyhrál šťastnější ale naši hráči nezklamali,zjistili,že se dá hrát s každým soupeřem.Je jen potřeba nechat na hřišti vše a to se dnes povedlo I domácí fanoušci náš tým pochválili.Takovýto výkon podal náš tým poprvé a mnoho hráčů si řeklo o místo v základní sestavě do dalších zápasů.Všichni podali obdivuhodný výkon a zaslouží si pochvalu.Poděkování patří i trenérům žáků za jejich uvolnění.Rozhodně se na hřišti neztratili,jen tak dál a výsledky a body přijdou.
Sestava
Hebr-Kolesnyk,Tomek,Baláš-Formánek,Kyllar,Černohous(84" Beneš),Pišťáček-,Chuluuntsetseg(55" Šilar),Petrjánoš,Kubelka

Zpracoval: Martin Štusák

Komentáře
Zatím nikdo nekomentoval.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Následující zápasy
Sampsezona 2019/2020 ukončena
Muži
xx.xx.yy:yy
Sampsezona 2019/2020 ukončena
Dorost
xx.xx.yy:yy
Sampsezona 2019/2020 ukončena
Starší žáci
xx.xx.yy:yy
Sampsezona 2019/2020 ukončena
Mladší žáci
xx.xx. yy:.yy
Samppř.turnaj v Jablonném
Starší přípravka
30.05. 14:00
Sampv sezoně nestartujíj
Mladší přípravka
xx.xx. yy:yy
Tabulky - muži a dorost
STAVONA I B třída sk.B
# Tým B
1. Č.Heřmanice 33
2. Letohrad,,B" 30
3. Kunčina 27
4. Libchavy 24
5. Jablonné 20
6. Sloupnice 20
7. Pomezí 17
8. Semanín 16
9. D.Újezd,,B" 16
10. Opatovec 15
11. Lanškroun,,B" 14
12. Březová 14
13. M.Třebová,,B" 12
14. Žichlínek 9
SELECT Krajský přebor
# Tým B
1. Pardubičky 43
2. Č.Třebová 38
3. Letohrad 38
4. Chrudim,,B" 35
5. Lanškroun 34
6. Holice 32
7. Přelouč 32
8. Hlinsko 31
9. Choceň 28
10. M.Třebová 26
11. Libchavy 26
12. Jablonné 24
13. Slatinany 23
14. Ústí 21
15. Prosetín 20
16. Litomyšl 18
17. Polička 5
18. H.Městec 3