Góly

Rozhodčí:Linhart

Diváků: 30

V sobotu 5.10. jsme zajížděli na hřiště velkého favorita do Pardubiček.,Trenéři měli l k dispozici pouze 14 hráčů,včetně dvou ,,zapůjčených" starších žáků.
Jak vidno ze sestavy,nastoupili jsme s nejmladším týmem ale s odhodláním nedat kůži zadarmo.Za soustavného lijáku jsme domácí nepouštěli do hry, hráli jsme velmi zodpovědně a vyráželi do brejků.Domácí v první půli zahrozili dvakrát, ale branka jim byla malá.My jsme po pěkné akci, po střele Pišťáčka, orazítkovali břevno.Favorit se neprosadil a poločas byl tedy bez branek.Do druhé půle jsme nastupovali s odhodláním trápit domácí,co nám budou síly stačit.V 61.minutě sice už prohráváme 1:0 ale hra je vyrovnaná,domácí se o výsledek obávají.Zápas rozhodují v 75.minutě dalším golem,na zvrat nám již chybějí síly,domácí pečetí výhru v 85.minutě a konečný výsledek je tedy 3 :0 pro domácí.Asi vyhrál šťastnější ale naši hráči nezklamali,zjistili,že se dá hrát s každým soupeřem.Je jen potřeba nechat na hřišti vše a to se dnes povedlo I domácí fanoušci náš tým pochválili.Takovýto výkon podal náš tým poprvé a mnoho hráčů si řeklo o místo v základní sestavě do dalších zápasů.Všichni podali obdivuhodný výkon a zaslouží si pochvalu.Poděkování patří i trenérům žáků za jejich uvolnění.Rozhodně se na hřišti neztratili,jen tak dál a výsledky a body přijdou.
Hebr-Kolesnyk,Tomek,Baláš-Formánek,Kyllar,Černohous(84" Beneš),Pišťáček-,Chuluuntsetseg(55" Šilar),Petrjánoš,Kubelka

Zpracoval: Martin Štusák