Góly
28",33",35",54" 70" Černohorský,2",6",10" a 37" Štěpánek,13" a 64" Čáp,8" Jirásek,27" Schwarz,32" Hubálek,63" Trojan

Rozhodčí:Hebr

Diváků: 40

V dalším kole jsme se utkali s posledním týmem soutěže ze Semanína. Favorit tak byl jasný, chtěli jsme si po třech zápasech připsat vítězství za 3 body. Úvod zápasu nám vyšel dobře, už ve 13.minutě jsme vedli 5:0. V 19.minutě hosté zahrávali standardní situaci a balon propadl až do branky- 5:1. To však bylo ze strany Semanína všechno a do konce poločasu jsme se prosadili ještě 5x a do šaten jsme tak šli za stavu 10:1. Do druhého poločasu jsme přeházeli sestavu a přidali jsme dalších 5 gólů.
Vítězství nemůžeme přeceňovat, neboť hosté hrají převážně s hráči starší přípravky. Příští sobotu jedeme na půdu dosud neporaženého Žichlínku a tam to bude o něčem jiném.

Chládek- Hock, Hubálek, Vaníčková- Černohorský, Trojan, Schwarz- Jirásek, Štěpánek (Mareš, Čáp)

Zpracoval: Martin Štusák