13.10 turnaj v Rybníku
Rybník - Jablonné 4:5 branky Jursa 3x, Pomajbík 1, Štrbík 1
Jablonné - Brandýs 11:0 branky Pomajbík 2x, Švestka 2x, Kulhavý 2x, Štrbík 2x, Štruml 2x, Jursa 1x
Jablonné - Libchavy 2:7 branky Mrázek1, Kulhavý 1

Do turnaje zasáhli Štrbík, Málek, Noga, Jursa, Mrázek, Švestka, Pomajbík, Štruml, Kuklhavý, Král, Belan
Turnaj v Rybníku se odehrál za slunného počasí. Kluci se však museli poprat s těžkým bahnitým terénem. Na úvod nás čekal zápas s domácím Rybníkem. Domácí se chtěli ukázat a tak naše ještě ospalé kluky zaskočili a trápili je celý zápas. Brzy jsme prohrávali. Během zápasu jsme třikrát vyrovnali. Dokonce jsme se dostali do vedení 4:3, ale houževnatý soupeř se chtěl před domácími fanoušky ukázat a vyrovnal na 4:4. V tomto utkání jsme dostávali laciné góly. Chyby dělali kluci zejména v obranné činnosti. V závěru jsme strhli vítězství na svoji stranu, kdy jsme sehráli dobře nacvičený rohový kop. Štruml rozehrál na Štrbíka a ten prostřelil vše co mu stálo v cestě. Vedli jsme 5.4 a toto vedení jsem udrželi. I přestože jsme v závěru museli odvracet tři rohy. V utkání nás střelecky a bojovností držel Jursa. V pořadí druhém utkání jsme šli hrát proti Brandýsu. Kluci se už probudili a tentokrát soupeře nepodcenili. Pracovali od začátku zodpovědně a už v prvním poločase si získaly náskok. I proto se v druhé půlce v brance objevil Švestka a Štrbík si mohl zaútočit. Tato změna na vývoj v zápase neměla vliv. Jáchych vstřelil dvě branky a Petr udržel čisté konto. Během tohoto utkání dostali více příležitostí méně zkušení hráči jako jsou Málek, Kulhavý, Král a poprvé nastoupili Belan a Noga. Kluci si s chutí zastříleli a bylo vidět, že mysleli na zadní vrátka, takže uhájili čisté konto. Poslední zápas nás čekali Libchavy. Očekávali jsem těžký zápas s kvalitním soupeřem. Zde jsme se mohli přesvědčit jak pracujeme na tréninkách, jestli se zlepšujeme či ne. Brzy jsme prohrávali jedna nula. Stihli jsme vyrovnat na 1:1. Kluci v poli plnili to co měli a tak jsme se soupeřem drželi krok. Poté se soupeře opět dostal do vedení, kdy jsme špatně bránili roh. V závěru poločasu jsme se pokusili soupeře zaskočit, také po rohovém kopu, ale to se nám nakonec nepovedlo a dostali jsme na 3:1. V druhém poločase se kluci prostřídali obdrželi jsme ještě čtyři branky. Z naší strany jsme v závěru ještě snížili na 7:2 což byl konečný výsledek. Toto utkání nakonec ukázalo, že jsme tu nebyli jen do počtu. Vytvořili jsme si i několik slibných příležitostí, které jsme nevyužili. Nakonec jsme na turnaji obsadili celkové druhé místo.