13.10 Jablonné 4:1 Březová(3:1)
napsal:admin
Góly
10" a 42" Krejsa,29" Filip,60" Lička

Rozhodčí: Doskočil

Diváků:322

Průběh:
Za krásného počasí jsme na domácím hřišti přivítali celek Březové.Do utkání jsme vstoupili aktivně a od úvodních minut diktovali tempo hry.Už v 9" srazili hosté centr Filipa rukou ve vápně a rozhodčí nařídil pokutový kop.Ten proměnil Krejsa a bylo to 1:0.V 17" se poprvé připomněl také náš druhý útočník,střelu Faltuse brankář vyrazil.Chvíli nato jsme však propadli ve středu hřiště a z rychlého brejku hosté vyrovnali.Naštěstí jsme přišli s rychlou odpovědí.Lička dokázal hezky zrychlit hru přihrávkou na Krejsu,který vysunul Filipa.Jeho křížná střela zapadla přesně na zadní tyč do sítě-2:1Ještě do poločasu jsme přidali třetí gol,když se podruhé v zápase prosadil Krejsa.Po změně stran ze začátku tempo trochu, opadlo.Skore se měnilo v 60,kdy Lička z otočky vymetl šibenici Březovské branky.Hosté mohli korigovat za chvíli,ale nájezd dvou hráčů na Šlahoru vyřešili špatně a náš brankář nemusel ani zasahovat.V 71" Faltus hezky sklepl na Krejsu,ten ale možností hattricku pohrdl a mířil z dobré pozice vysoko nad.

Sestava
Šlahora-Čada,Bednář,Matějka(79" Vaníček)-Uher,Chládek,Krejsa(73" Špaček),Barnet,Lička-Faltus(73" Kashalupa),Filip(68" Černohous)

Zpracoval: Martin Štusák

"
Komentáře
Zatím nikdo nekomentoval.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Následující zápasy
Sampsezona 2019/2020 ukončena
Muži
xx.xx.yy:yy
Sampsezona 2019/2020 ukončena
Dorost
xx.xx.yy:yy
Sampsezona 2019/2020 ukončena
Starší žáci
xx.xx.yy:yy
Sampsezona 2019/2020 ukončena
Mladší žáci
xx.xx. yy:.yy
Sampsezona ukončena
Starší přípravka
30.05. 14:00
Sampv sezoně nestartujíj
Mladší přípravka
xx.xx. yy:yy
Tabulky - muži a dorost
STAVONA I B třída sk.B
# Tým B
1. Č.Heřmanice 33
2. Letohrad,,B" 30
3. Kunčina 27
4. Libchavy 24
5. Jablonné 20
6. Sloupnice 20
7. Pomezí 17
8. Semanín 16
9. D.Újezd,,B" 16
10. Opatovec 15
11. Lanškroun,,B" 14
12. Březová 14
13. M.Třebová,,B" 12
14. Žichlínek 9
SELECT Krajský přebor
# Tým B
1. Pardubičky 43
2. Č.Třebová 38
3. Letohrad 38
4. Chrudim,,B" 35
5. Lanškroun 34
6. Holice 32
7. Přelouč 32
8. Hlinsko 31
9. Choceň 28
10. M.Třebová 26
11. Libchavy 26
12. Jablonné 24
13. Slatinany 23
14. Ústí 21
15. Prosetín 20
16. Litomyšl 18
17. Polička 5
18. H.Městec 3