Góly
4",62" a 71" Mikula,34" Faltus,46" Pišťáček

Rozhodčí:Šimek

Diváků: 100

V neděli po poledni jsme na našem hřišti přivítali celek z Moravské Třebové. Utkání se hrálo za krásného podzimního počasí, ale na velmi těžkém podmáčeném terénu. Začátek zápasu nám vyšel výborně, kdy se k odraženému míči před velkým vápnem dostal Mikula a hostujícímu brankáři nedal sebemenší šanci, vymetl mu totiž všechny pavouky v levém horním růžku 4. min – 1:0. Po této brance máme sice optickou převahu, ale nedokážeme se prosadit a hosté nás ohrožují z ojedinělých brejků nebo nebezpečných standartních situacích. Jeden tento únik musí naše obrana řešit faulem před velkým vápnem a hosté tak mají výhodu přímého kopu. Tuto výhodu hosté využívají, když přímou střelu na branku náš brankář vyráží pouze před sebe a dobíhající hráč srovnává ve 34. min - 1:1. Prakticky po rozehrávce se opět ujímáme vedení, kdy pod padajícím brankářem skóruje Faltus 35. min – 2:1. Do konce prvního poločasu zbývalo nějakých deset minut a asi jsme si mysleli, že vedení udržíme. Bohužel po nedorozumění v obraně, kdy důrazný útočník moravské si na polovině vybojoval míč a sám běžel na naši bránu a chladnokrevně srovnává stav 44. min – 2:2.
Do druhého poločasu nastupujeme s tím, že se pokusíme hru zklidnit a snažit se přidat nějakou branku a to se podařilo hned po rozehrávce, kdy si míč vybojoval Faltus a precizním centrem našel nabíhajícího Pišťáčka, který svým důrazem předskočil hostujícího hráče a v krkolomné pozici střílí branku 46. min – 3:2. Bohužel místo toho, aby nás branka uklidnila, tak se dopouštíme zbytečných chyb a hostující tým dostáváme do zápasu. Po dalším nepokrytí jejich středopolaře, hosté opět vyrovnávají 54. min – 3:3. V tuto chvíli začal zápas nabírat na obrátkách a do této doby zakřiknutí hosté začali přebírat otěže zápasu, ale paradoxně jsme to byli opět my a jmenovitě Mikula, který v 62. min. proměňuje penaltu nařízenou za podražení na výborně hrajícího Faltuse a v 71. min. dovršuje svůj hattrick po dobré orientaci ve vápně střelou pod břevno na 5:3. Pokud si ale v tuto dobu někdo myslel, že soupeř rezignuje, tak se šeredně zmýlil, bohužel hned po rozehrávce opět
inkasujeme po hrubých chybách v 72. min. – 5:4. Toto ovšem ještě nebyl konec a hosté svým pohybem dělali našim zadákům problémy a v 88. min šťastně srovnávají stav na konečných 5:5. Poté následovali pokutové kopy, kdy o bonusovém bodu rozhodla desátá serie,bod navíc bral nakonec soupeř.
Šilar-Baláš,Tomek,Kolesnyk-kyllar,Černohous-PišťáčekFaltusm,Mikula-Petrjánoš,Levý(Beneš,Lesák,Hebr,Pospíšil,Pauk)

Zpracoval: Martin Štusák