19.10 Přelouč 5:0 Jablonné(1:0)
napsal:admin
Góly

Rozhodčí:Vykopal

Diváků: 60

Průběh:
V sobotu jsme zajížděli do Přelouče v silně obměněné sestavě proti minulému týdnu.Chyběli nám omluvení hráči Faltus,Levý,Petrjánoš,Baláš,Pauk a neomluvený Kolesnyk. Doplnili nás žáci Kubelka,Formánek,Machačný.Do utkání jsme nastupovali s odhodláním znepříjemnit domácím favoritům hru a pokoušet se o brejky.Hra se nám dařila a hráli jsme velmi zodpovědně,dvakrát se objevili domácí ve vyložených šancích ale jejich sola vychytal Hebr.Ve 26.minutě jsme inkasovali po neodpískaném faulu na našeho brankáře branku,kterou nepřesný rozhodčí uznal.I my jsme něklikrát vystřelili ale štěstí při nás nestálo.V poločase tedy prohráváme 1:0.Do druhé půle nastupujeme s chutí poprat se o výsledek ale opět proti nám stojí nepřesnost sudíko,který přehlédl jasnou ruku domácích a ti v 67.minutě zvyšují na 2:0.V 70.minutě přidávají po závaru před naší brankou třetí gol. Našemu mladému týmu docházejí síly a inkasujeme ještě v 78. a 85.minutě a výsledek je pro nás dost krutý.Ke konci zápasu jsme neproměnili i my loženku ale na výsledku se nic neměnilo.Za předvedený výkon je potřeba pochválit celý omlazený tým a je dobré,že se v zápase neztratili ani žáci.Je to dobrá perspektiva do budoucna.Příští utkání hrajeme v neděli 27.10. již od 11,30 kdy na našem hřišti přivítáme dorostence z Hlinska
Sestava
Hebr(86" Pospíšil)-Mikula,Tomek,Šilar-Pišťáček,Kyllar,Černohous(80" Beneš),Machačný(80" Lesák),Moravec-Kubelka(62" Fogl),Formánek

Zpracoval: Martin Štusák

Komentáře
Zatím nikdo nekomentoval.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Následující zápasy
Sampsezona ukončena
Muži
02.11.13:30
Sampsezona ukončena
Dorost
16.11.10:30
Sampsezona ukončena
Starší žáci
02.11.10:30
SampFAJT CUP
Mladší žáci
18.01. 08:.30
SampMemoriál J.Vídenského
Starší přípravka
25.01. 08:30
SampMikulášský turnaj
Mladší přípravka
08.12. 08:30
Tabulky - muži a dorost
STAVONA I B třída sk.B
# Tým B
1. Č.Heřmanice 33
2. Letohrad,,B" 30
3. Kunčina 27
4. Libchavy 24
5. Jablonné 20
6. Sloupnice 20
7. Pomezí 17
8. Semanín 16
9. D.Újezd,,B" 16
10. Opatovec 15
11. Lanškroun,,B" 14
12. Březová 14
13. M.Třebová,,B" 12
14. Žichlínek 9
SELECT Krajský přebor
# Tým B
1. Pardubičky 43
2. Č.Třebová 35
3. Letohrad 35
4. Lanškroun 34
5. Přelouč 32
6. Hlinsko 31
7. Holice 29
8. Chrudim,,B" 29
9. Choceň 28
10. M.Třebová 26
11. Libchavy 26
12. Jablonné 24
13. Slatinany 23
14. Ústí 18
15. Litomyšl 18
16. Prosetín 17
17. Polička 5
18. H.Městec 3