19.10 Přelouč 5:0 Jablonné(1:0)
Góly

Rozhodčí:Vykopal

Diváků: 60

V sobotu jsme zajížděli do Přelouče v silně obměněné sestavě proti minulému týdnu.Chyběli nám omluvení hráči Faltus,Levý,Petrjánoš,Baláš,Pauk a neomluvený Kolesnyk. Doplnili nás žáci Kubelka,Formánek,Machačný.Do utkání jsme nastupovali s odhodláním znepříjemnit domácím favoritům hru a pokoušet se o brejky.Hra se nám dařila a hráli jsme velmi zodpovědně,dvakrát se objevili domácí ve vyložených šancích ale jejich sola vychytal Hebr.Ve 26.minutě jsme inkasovali po neodpískaném faulu na našeho brankáře branku,kterou nepřesný rozhodčí uznal.I my jsme něklikrát vystřelili ale štěstí při nás nestálo.V poločase tedy prohráváme 1:0.Do druhé půle nastupujeme s chutí poprat se o výsledek ale opět proti nám stojí nepřesnost sudíko,který přehlédl jasnou ruku domácích a ti v 67.minutě zvyšují na 2:0.V 70.minutě přidávají po závaru před naší brankou třetí gol. Našemu mladému týmu docházejí síly a inkasujeme ještě v 78. a 85.minutě a výsledek je pro nás dost krutý.Ke konci zápasu jsme neproměnili i my loženku ale na výsledku se nic neměnilo.Za předvedený výkon je potřeba pochválit celý omlazený tým a je dobré,že se v zápase neztratili ani žáci.Je to dobrá perspektiva do budoucna.Příští utkání hrajeme v neděli 27.10. již od 11,30 kdy na našem hřišti přivítáme dorostence z Hlinska
Hebr(86" Pospíšil)-Mikula,Tomek,Šilar-Pišťáček,Kyllar,Černohous(80" Beneš),Machačný(80" Lesák),Moravec-Kubelka(62" Fogl),Formánek

Zpracoval: Martin Štusák