Góly
15" a 43" Černohorský,17" a 44" Jirásek,48" a 54" Hubálek,22" Štěpánek,32? Mareš,39" Hock,46" Chládek,64" Appl

Rozhodčí:Hebr

Diváků: 45

V posledním domácím utkání podzimu jsme hostili předposlední celek tabulky Sruby. Od úvodní minuty jsme byli lepším týmem, ale šance jsme si nevytvářeli. V 15.minutě skóre otevřel Černohorský- 1:0. Od vstřeleného gólu jsme se do šancí dostávali pravidelně. Další branky jsme přidali v 17. a 22.minutě (Jirásek a Štěpánek) a my jsme si začali utkání užívat. Před koncem poločasu další gól přidal Mareš a my tak šli do kabin za stavu 4:0.
Úvod druhé půlky nám vyšel dobře, už po čtyřech minutách se gólově prosadil Hock- 5:0. V rozmezí 40.-50.minuty jsme se prosadili čtyřikrát (Černohorský, Jirásek, Chládek, Hubálek)- 9:0. V poslední desetiminutovce jsme přidali ještě dva góly (Hubálek, Appl) a skóre se zastavilo za stavu 11:0. V prvním poločase nás hosté směrem dozadu příliš neprověřili, ovšem v posledních patnácti minutách utkání se už k naší brance dostali a zaměstnali našeho brankáře, který ale předvedl dobré zákroky.

Chládek- Vaníčková, Hubálek, Hock- Čáp, Trojan, Černohorský- Štěpánek, Jirásek (Mareš, Appl, Schwarz, Černohous, Hanus)

Zpracoval: Martin Štusák