Výsledky
Jablonné - Brandýs 6:0 branky Jursa 3x, Švestka 2x, Pomajbík
Jablonné -Králiky 5:7 branky Pomajbík 2x, Mrázek, Švestka, Jursa
Žichlínek - Jablonné 1:3 branka Jursa
Do turnaje nastoupili hřáči: Greguš, Švestka, Mrázek, Štruml, Pomajbík, Jursa, Belan, Málek, Hanus, Král, Černohous
V sobotu jsme se probudili do mlhavého počasí a to nás provázelo po celý turnaj v Žichlínku. Na tomto posledním turnaji jsme odehráli tři zápasy. Proti těmto soupeřům jsme už v minulosti hráli. První zápas kluci nastoupili proti Brandýsu. Tohoto soupeře jsme porazili 6.0. Výsledkově jasný zápas, ale kluci to neměli vůbec lehké. Soupeř z Brandýsa se o proti předchozím zápasům zlepšil. Kluci však dodržovali taktické pokyny a zápas se jim povedl. V brance vychytal nulu Pepa Greguš a v poli se dařilo všem. Druhý zápas jsme nastoupili proti Králikám. Hned v úvodu kluci v obraně zaspali a prohrávali jsme dva nula. Pak se Pepovi v brance moc nedařilo věnoval se jiným věcem než fotbalu a hledal chyby všude jinde než v chybách našeho týmu. A tak jsme do poločasu dostali další branky a prohrávali jsme 1:6. V poločase jsme vystřídali brankáře, šel chytat Péťa Švestka a všechny síly jsme vrhli do útoku. Změna byla prospěšná. Kluci bojovali a zápas i za nepříznivého stavu nevzdali. Podařilo se snížit na 5:7, ale navíc už kluci neměli silu. V tomto zápase patří pochvala všem za bojovnost a že zápas nevzdali a hráli až do poslední minuty. Tak je to správné a tak se má fotbal hrát. Poslední utkání jsme nastoupili proti domácímu Žichlínku. V brance nastoupil opět Péťa Švestka. V zápase jsme prohrávali. Pak se nám podařilo vyrovnat, ale soupeř otočil utkání zase na svoji stranu. Do poslední chvíle se kluci snažili zápas vyrovnat. Šance na to měli, ale chybělo nám štěstí a v závěru i síly. Nakonec agresivní soupeř vstřelil branku na 3.1 a tímto výsledkem zápas skončil. Kluci v zápase byli opět vyrovnaným soupeřem, bojovali a zápas nevzdali. V brance je opět držel výborným výkonem Peťa Švestka, Max Pomajbík si dal vlastní branku, kterou se snažil bojovností odčinit. Utkání bylo bojovné a plné faulů. Soupeř hrál hodně tělem, kdy se do soubojů zapojovali i lokty. Objevilo se zde i několik zákeřných faulů podražení zezadu. Takovéto zákroky do fotbalu v mládežnických kategoriích nepatří. Kluci obsadili pěkné třetí místo. Je vidět, že klukům vadí, když prohrávají a nevzdávají zápasy ani když je vývoj nepříznivý. Také s ukázalo, že je potřeba zapracovat přes zimu na bojovnosti a práci s balonem u hráčů ze střídačky. Je potřeba stále hrát a trénovat, abychom se mohli jen a jen zlepšovat. Všem hráčům děkují trenéři Kubové Štruml a Křivohlávek a Maťo Belan.