27.10 Jablonné 4:2 Žichlínek(2:2)
napsal:admin
Góly
4" a 33" Faltus,77" a 89" Kashalupa

Rozhodčí: Brychta

Diváků:320

Průběh:
S trochou nadsázky by se dalo říct,že za tři body musíme poděkovat hostujícímu nejzkušenějšímu hráči č.6.,který se během dvou minut nechal nesmyslně vyloučit.To běžela 59 minuta.Do té doby to byl vyrovnaný boj o každý metr hřiště.A právě od té doby jsme soupeře přehrávali a byli lepším týmem.
Skore se poprvé měnilo ve 4",kdy přihrávku Černohouse převzal ve vápně Faltus,obtočil se kolem beka a nedal brankáři šanci.Ve 13" orazítkoval břevno Krejsa a ihned z protiútoku hosté vyrovnávají.To když Šlahora špatně vyhodnotil situaci před sebou a,,namazal" hostům míč přímo na kopačky.První střelu dokázal vyrazit,ale na dorážku byl již krátký.Ve 23" to bylo již 1:2.Do odraženého míče po rohu se opřel hostující hráč a nádhernou střelou rozvlnil síť.Naštěstí jsme brzy vyrovnali,když se podruhé v zápase trefil Faltus,tentokrát hlavou po rohu.Poločas jsme zakončili snahou o třetí gol,ale tr,kop Chládka ani Ličkova hlavička nic nezměnily.Po změně stran jsme opět zaváhali v rozehrávce,Šlahora zachránil.V 54" předvedli hezkou akci Krejsa s Filipem,který centrem oslovil Faltuse k hattricku,hosté jeho střelu stačili zblokovat na roh.Pak přišel zkrat hostujícího hráče a hosté hrají o deseti.Jenže i přesto se dostali do rychlého brejku a jen díky Šlahorovi zůstalo skore 2:2.To byla poslední šance hostí,potom se již začala projevovat převaha našeho týmu a postupně se začly,,utahovat šrouby".v 71" vyráži host.golman hlavičku Faltuse,o dvě minuty později Kashalupovu střelu po centru Filipa obrana zblokovala na roh.V 77" soustavný tlak přeci jen znamenal posun ve skore.Faltus přihrává Barnetovi,jeho střelu brankář vyrazil,ale dobíhající Kashalupa byl na správném místě-3:2.Stejný hráč přidal ještě jeden gol,když zužitkoval rychlou akci Vaníčka v 87".

Sestava
Šlahora-Matějka(89" Prokopec),Bednář,Lička-Uher,Krejsa,Chládek,Barnet,Černohous(62" Kashalupa)-Faltus(82" Špaček),Filip(85" Vaníček)

Zpracoval: Martin Štusák

"
Komentáře
Zatím nikdo nekomentoval.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Následující zápasy
Sampsezona ukončena
Muži
02.11.13:30
Sampsezona ukončena
Dorost
16.11.10:30
Sampsezona ukončena
Starší žáci
02.11.10:30
SampFAJT CUP
Mladší žáci
18.01. 08:.30
SampMemoriál J.Vídenského
Starší přípravka
25.01. 08:30
SampMikulášský turnaj
Mladší přípravka
08.12. 08:30
Tabulky - muži a dorost
STAVONA I B třída sk.B
# Tým B
1. Č.Heřmanice 33
2. Letohrad,,B" 30
3. Kunčina 27
4. Libchavy 24
5. Jablonné 20
6. Sloupnice 20
7. Pomezí 17
8. Semanín 16
9. D.Újezd,,B" 16
10. Opatovec 15
11. Lanškroun,,B" 14
12. Březová 14
13. M.Třebová,,B" 12
14. Žichlínek 9
SELECT Krajský přebor
# Tým B
1. Pardubičky 43
2. Č.Třebová 35
3. Letohrad 35
4. Lanškroun 34
5. Přelouč 32
6. Hlinsko 31
7. Holice 29
8. Chrudim,,B" 29
9. Choceň 28
10. M.Třebová 26
11. Libchavy 26
12. Jablonné 24
13. Slatinany 23
14. Ústí 18
15. Litomyšl 18
16. Prosetín 17
17. Polička 5
18. H.Městec 3