03.11 Dlouhonovice 1:0 Jablonné(1:0)
Góly

Rozhodčí:Kořínek

Diváků: 45

V posledním podzimním kole jsme jeli k našemu tabulkovému sousedovi do Dlouhoňovic. Chtěli jsme tu zvítězit a našemu soupeři přes zimu odskočit na šest bodů. Bohužel se potvrdilo, že se nám v Dlouhoňovicíh nehraje dobře. Úvodních deset minut přineslo boj ve středu hřiště, až po té se hra trochu urovnala, že by se ale jeden z týmů dostával do šancí, to se říci nedá. Byl to vyrovnaný souboj, bohužel vinou našeho špatného výkonu. Chyběl nám pohyb a dravost. Ve 33.minutě domácí zahrávali roh a odražený balon dopravili do naší sítě, a my tak prohrávali 0:1. Do druhého poločasu jsme chtěli zlepšit pohyb a přidat náběhy, které nám v prvním poločase chyběli. Bohužel se výkon nezlepšil, spíše se zhoršil. Šance jsme si nevytvářeli, a tak by se dala čekat alespoň snaha o střelbu, bohužel i tomu jsme se obloukem vyhýbali. Závěr utkání byl z naší strany odevzdaný, na hráčích nebyla vidět chuť zvrátit nepříznivý výsledek, takže vítězství si Dlouhoňovice nemuseli nějak složitě hlídat.
Poslední zápas roku nenabídl strhující podívanou, nicméně domácí si tři body vzhledem k nasazení jednoznačně zasloužili.

Chládek- Hock, Hubálek, Vaníčková- Čáp, Trojan, Černohorský- Štěpánek, Jirásek (Mareš, Appl, Schwarz, Černohous, Hanus)

Zpracoval: Martin Štusák