16.11 Slatinany 2:1pk Jablonné(0:1)
napsal:admin
Góly
6" Faltus

Rozhodčí:Teplý

Diváků: 50

Průběh:
Dlouhá podzimní sezona je u konce. V posledním kole jsme se představili ve Slatiňanech, odkud jsme si v sobotu přivezli bod, za porážku po penaltovém rozstřelu a rozporuplné pocity.
Chtěli bychom poděkovat fanouškům, kteří oželeli spánek a brzo ráno nás neváhali jet podpořit. Ještě jednou, díky moc! Klobouk dolů i před Filipem Faltusem a Davidem Levým, kteří ráno skočili do auta, ve Slatiňanech odehráli poločas a spěchali zpět do Letohradu na hokejbal. Takto se tuží parta.
Před samotným zápasem jsme si říkali, že zkusíme z prvního poločasu vytěžit co nejvíce, než nám "hokejky" odjedou. A začali jsme výborně. Faltus nás pohotovou dorážkou poslal rychle do vedení. Měli jsme i pár dalších náznaků šancí, ale ty jsme už proměnit v branky nedokázali. To už nás trápil rozhodčí Teplý. Kluci některé jeho rozhodnutí těžce nesli a popravdě řečeno nebylo se jim co divit. Bohužel jsme se už tolik nekoncentrovali na fotbal a na hřišti to bylo znát.
V poločasové pauze jsme klukům kladli na srdce, že musí zkrotit emoce. Nemělo cenu se nechat zbytečně vyloučit a v jarních odvetách stát kvůli nějakému trestu.
Prostřídali jsme hokejbalisty a snažili se vedení udržet co nejdéle. Moc dlouho se nám to ovšem nepodařilo. Domácí hráč v 54. minutě napřáhl a s pomocí naší teče a silného větru, skončil míč přesně pod břevnem bezmocného Hebra. Domácí vyrovnání nakoplo a chtěli zápas přetočit na svoji stranu. Kluci ale velmi dobře bránili a nepouštěli Slatiňany do žádných velkých šancí. Směrem dopředu jsme moc nebezpeční nebyli, ale to už tak bývá, když je něco mezi nebem a zemí.
V závěru zápasu kopali domácí několik nebezpečných standartek, házeli všechny možné auty, ale bez úspěchu.
Na řadu tedy přišli pokutové kopy. I tady jsme začali dobře, Hebr první penaltu chytil, ale v dalším průběhu jsme dvakrát zaváhali a domácí si tak připsali bod navíc.
Chtěli bychom hráče pochválit za odvedený výkon, i za to, že dokázali udržet emoce na uzdě. Nikdo se naštěstí nezranil i když se občas hrálo pěkně od podlahy.
Teď nás čeká v prosinci ukončení podzimní sezony, kde si zhodnotíme její průběh, pak si dáme chvilku oraz a po novém roce se zase vrhneme do práce.


Sestava
Hebr-Baláš,Tomek,Kolesnyk-Pišťáček(76" Moravec),Kyllar,Faltus(46" Šilar),Fogl,Mikula-Levý(46" Formánek),Petrjánoš(90" Chuluuntsetseg)

Zpracoval: Martin Štusák

Komentáře
Zatím nikdo nekomentoval.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Tabulky - muži a dorost
STAVONA I B třída sk.B
# Tým B
1. Jablonné 23
2. Č.Heřmanice 22
3. Libchavy 19
4. Opatovec 19
5. Březová 19
6. Bystré 16
7. Semanín 16
8. Kunčina 16
9. M.Třebová,,B" 14
10. Sloupnice 14
11. D.Újezd,,B" 9
12. Lanškroun,,B" 8
13. Pomezí 8
14. Žichlínek 4
SELECT Krajský přebor
# Tým B
1. V.Mýto 25
2. Lanškroun 24
3. Č.Třebová 20
4. Slatińany 20
5. Pardubičky 20
6. M.Třebová 19
7. Choceň 17
8. Prosetín 17
9. Ústí 16
10. Přelouč 15
11. Hlinsko 11
12. Polička 8
13. Holice 8
14. Jablonné 8
15. Libchavy 4
16. Letohrad 3
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat