18.01 FAJT Cup
napsal:admin
V sobotu jsme odehráli na tradičním halovém turnaji se dvěma mužstvy celkem deset utkání.Soupeři nám byli Dlouhoňovice,D.Čermná a dva týmy Ústí nad Orlicí.S prvními dvěma mužstvy se střetli v podzimní části okresního přeboru,ústecký celek hraje krajskou soutěž a byl tudíž papírovým favoritem celého turnaje,což v jeho průběhu potvrdil.Náš A tým sehrál hodně nešťastný hned první zápas s D.Čermnou,kdy jsme nevyužili několik slibných šancí a soupeř nás potrestal jedním golem.Ve druhém zápase jsme s ústeckým áčkem drželi krok pouze chvíli a skore se zastavilo na 5 inkasovaných brankách.Chuť si kluci spravili s Dlouhonovicemi při výhře 5:0,nasledovala porážka s druhým týmem Ústí 0:3.Před závěrečným vzájemným soubojem našich týmů bylo jasné,že se hraje pouze o konečné 4 a 5 místo. ,,A" tým v něm zvítězil 8:0 a skončil tak čtvrtý.Naše béčko skončilo páté,což jim zajistila výhra 1:0 s Dlohonovicemi.V ostatním zápasech na soupeře nestačili a prohráli postupně 0:10 s Ústí,,A",0:4 Ústí,,B",stejným vásledkem skončil i duel s D.Čermnou a s naším áčkem 0:8.

pořadí turnaje
1.Ústí,,B" 15b
2.Ústí,,A" 12b
3.D.Čermná 7b
4.Jablonné,,A" 6b
5.Jablonné,,B" 3b
6.Dlouhonovice 1b

Střelici branek:Jirásek 4,Štěpánek 3,Hubálek a Chládek 2,Trojan,Černohorský a Appl 1.
Komentáře
Zatím nikdo nekomentoval.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Následující zápasy
Sampsezona ukončena
Muži
02.11.13:30
Sampsezona ukončena
Dorost
16.11.10:30
Sampsezona ukončena
Starší žáci
02.11.10:30
Sampsezona ukončena
Mladší žáci
18.01. 08:.30
Sampsezona ukončena
Starší přípravka
25.01. 08:30
Sampv sezoně nestartujíj
Mladší přípravka
08.08. 00:00
Tabulky - muži a dorost
STAVONA I B třída sk.B
# Tým B
1. Č.Heřmanice 33
2. Letohrad,,B" 30
3. Kunčina 27
4. Libchavy 24
5. Jablonné 20
6. Sloupnice 20
7. Pomezí 17
8. Semanín 16
9. D.Újezd,,B" 16
10. Opatovec 15
11. Lanškroun,,B" 14
12. Březová 14
13. M.Třebová,,B" 12
14. Žichlínek 9
SELECT Krajský přebor
# Tým B
1. Pardubičky 43
2. Č.Třebová 35
3. Letohrad 35
4. Lanškroun 34
5. Přelouč 32
6. Hlinsko 31
7. Holice 29
8. Chrudim,,B" 29
9. Choceň 28
10. M.Třebová 26
11. Libchavy 26
12. Jablonné 24
13. Slatinany 23
14. Ústí 18
15. Litomyšl 18
16. Prosetín 17
17. Polička 5
18. H.Městec 3