Turnaj starší přípravka v Jablonném n. O. dne 30.5.2020 - první "pocovidový".
Výsledky
Jablonné - Luková 1:3 (branka domácích Hanus Štěpán)
FC Jiskra 2008 - D. Čermná 6:7
Jablonné - FC Jiskra 2008 8:2 (branky domácích Švestka Petr 4x, Pomajbík Max 2x, Štruml Vojtěch 1x, Jursa Adam 1x)
Luková - D. Čermná 4:0
D. Čermná - Jablonné 2:4 (branky domácích Štruml Vojtěch, Greguš Josef, Pomajbík Max, Švestka Petr)

Celkové pořadí:
1. Luková 9 bodů
2. Jablonné 6 bodů
3. Dolní Čermná 3 body
4. FC Jiskra 2008 0 bodů

Za Jablonné n. O. nastoupili Štrbík Jáchym, Melnický Filip, Greguš Josef, Málek Patrik, Jursa Adam, Hanus Štěpán, Švestka Petr, Pomajbík Max, Černohous Hugo, Štruml Vojtěch, Král Ondřej, Belan Dominik.

Hodnocení trenérů:
První zápas proti Lukové se výsledkově nevyvedl. Kluci se zpočátku báli robustnějšího soupeři. V druhém poločase drželi se soupeřem vyrovnanou partii. Dokonce jsem si poprvé letos na venkovním hřišti zakřičeli gol, když svým důrazem ho do branky dotlačil náš nejmladší a nejmenší bojovník Štěpán Hanus. V závěru jsme nastřelili ještě břevno, ale na zvrat v utkání to už nestačilo.
Druhý zápas proti Jiskře si kluci po domluvě s chutí zastříleli. Mohli se vystřídat i brankáři a do útoku se mohl zapojit i Jáchym Štrbík. V tomto utkání byli kluci sebevědomější dovolili si udělat kličku, byla vidět i pěkná přihrávka a gol jsme si zakřičeli celkem 8x.
Třetí zápas s Dolní Čermnou byl přímým soubojem o druhé a třetí místo v turnaji. Do tohoto uktání kluci nastoupil s odhodlání zvítězit. Úvod se však nepovedl a brzy jsme prohrávali 1:0. Kluci byli řádně motivování a už do konce poločasu se herně soupeři vyrovnali a začali si vytvářet šance. Před poločasem se podařilo klukům vyrovnat. Branku z trestného kou vstřelil Vojta Štruml. I v druhém poločase jsme už byli lepším týmem, kdy jsme si vytvářeli více šancí. Dál nás hnala početná skupina diváků, kterých se na tribuny vešlo neskutečných 249. Tyto rozjásal druhou naší vstřelenou brankou Pepa Greguš, který ranou o tyč nás dostal do vedení. Při této ráně si prý ukopl palec. Netrvalo dlouho a třetí branku přidal Max Pomajbík a na čtyři jedna zvýšil Péťa Švestka. Ke konci jsme po nedorozumění nechali soupeře snižit na 4:2 a tento výsledek jsme si už pohlídali.
Po tomto utkání si kluci zakřičeli "Jablo je město". A turnaj byl po vyhlášení výsledků ukončen. Poděkování patří pánům rozhodčím, dále všem, ktřeří nám připravili zázemí a také se starali o naše hladová bříška. Věříme, že jsme udělali radost divákům a budeme se těšit na další fotbalové zážitky. Foto z turnaje jsou umístěny ve fotogalerii,více foto bude později.